Sargo nužudymu įtariami 15-metis ir du 19-mečiai: pareigūnai atskleidė motyvą

Parašyta: 2018-01-10 | Kategorija: Naujienos, Paluknys, Policija |

Vilniaus apskrities policija sulaikė įtariamuosius, galėjusius nužudyti nuo sekmadienio ieškotą sargą Marijaną Siniavskį. Vyro kūnas antradienį rastas sudegintas jo paties automobilyje Varėnos rajone.

Vilniaus apskrities VPK viršininkas Saulius Gagas trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje pirmiausia pareiškė užuojautą žuvusiojo artimiesiems. Jis teigė, kad didelis būrys pareigūnų analizavo informaciją ir aiškinosi įvykio aplinkybes. Pareigūnas pranešė, kad sulaikyti trys asmenys įvykdę šį nusikaltimą. Šiuo metu dirbama toliau, reiškiami įtarimai dėl nužudymo. „Galiu pareikšti, kad tai neeilinis nusikaltimas, kurio atskleidimui buvo mestos didžiulės pareigūnų pajėgos. Pareigūnai negailėdami savęs dirbo, kai kurie į šeimas negrįžo naktimis. Sulaikyti asmenys yra jaunuoliai, kurių amžius nuo 15 iki 19 metų“, – sakė S. Gagas, pridurdamas, kad vienas įtariamųjų yra 15-os, kiti du 19-os metų. Vienas jų anksčiau teistas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Vilniaus VPK viršininkas informavo, kad įtariamuosius pareigūnai užklupo netikėtai, sulaikomi jaunuoliai nesipriešino. Du iš įtariamųjų yra alytiškiai, vienas vilnietis. Įtariamieji nesislapstė.

Paklaustas apie nusikaltimo motyvą, S. Gagas teigė, kad tai buvo kuro vagystė, išsirutuliojusi į nužudymą. Pasak S. Gago, šis nusikaltimas, jo žiniomis, vienas žiauriausių Trakų rajone. Nekyla abejonių, kad automobilyje rastas kūnas yra M. Siniavskio. Įtariamiesiems gresia nuo kalėjimas nuo 15 metų iki gyvos galvos. Sulaikymai buvo vykdomi nuo pat trečiadienio ryto, jų metu įtariamieji nebuvo vienoje vietoje. Daugiau detalių S. Gagas neatskleidė nenorėdamas pakenkti tebevykstančiam ikiteisminiam tyrimui. Kaip jau skelbė lrytas.lt sudegintas automobilis ir jame buvęs žmogus antradienį rasti apie 10 val.

 

Modesta Gaučaitė

Visas straipsnis:

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/kriminalai/2018/01/10/news/del-sargo-nuzudymo-sulaikyti-itariamieji-4184049/


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite