Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio darbuotojų kūrybos paroda

Parašyta: 2020-12-29 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Senieji Trakai |

Renatos Laurukaitienės, S. Šatevičienės, J. Kunskienės nuotr.

 

„Žmogus yra kūrėjas. Žmogaus kūrybiškumas yra pagrindinė jo žymė.

Tai pirmykštis jo būtybės pradas, kuriame glūdi visi kiti pradai“.

(Antanas Maceina)

                      Gruodžio mėnesį įstaigoje, metodiniame kabinete ir koridoriuje, surengta lopšelio-darželio darbuotojų kūrybos paroda, kurioje jie atsiskleidė ne tik kaip pedagogai, administracija, kitas personalas, bet ir kaip meninės sferos žinovai (mezgimo, siuvinėjimo, reprodukcijų pagal skaičius, tapybos, sagių ir naujametinių žaislų gamybos, japoniškų  molio gėlių kūrimo).

Tiek metų pradirbę kartu net neįsivaizdavome, kad tiek turime auksarankių: S. Golovač, R. Laurukaitienė, O. Okunevič, J. Nikoličienė, J. Grinevič, M. Kiseliauskienė, S. Dolmantienė, I. Kuisienė, M. Šakalienė, J. Kunskienė, S. Šatevičienė. Labiausiai nustebino direktorės S. Golovač tapybos pagal skaičius kolekcija. Paroda džiugins vaikučius ir visą sausio mėnesį.

Kūryba žmones vienija, – taip išryškėja pirminė kūrybos esmė – meilė gyvenimui. Džiugu, kad šalia supa tiek kūrybingų, nuostabių žmonių, kurie savo meilę gyvenimui gali perduoti vieni kitiems ir, žinoma, vaikučiams.

Visas mūsų kolektyvas nuoširdžiai sveikina visus su artėjančiais Naujaisiais metais! Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, sėkmė – Jūsų darbą, o kūrybiškumas – Jūsų gyvenimą.

Senųjų Trakų vaikų lopšelio-darželio informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite