Socializacijos programa „Septynios dienos po saule“

Parašyta: 2022-06-30 | Kategorija: Aukštadvaris, Kultūra, Trakai |

Birželio 14-22 d. Aukštadvario  gimnazijoje vyko socializacijos programa, finansuojama Trakų r. savivaldybės administracijos. 

16-a moksleivių pirmą dieną kūrė plakatą ir taisykles, tačiau oras nelepino, tai žygį „Žaliuoju taku“ teko keisti žaidimais „SCRABBLE“ ir „TIK TAK BOOM…“, integruojant lietuvių kalbą.

Programos dalyviai ne tik sportavo, bet išbandė Ebru meną (piešimas ant vandens), su Aukštadvario miestelio bibliotekininke R. Jarmalavičiūte aptarė atliekų perdirbimą, iš senų laikraščių sukūrė paveikslus, atvirutes. Išgražino prieš gimnaziją esančias plyteles savo piešiniais, kurtais kreidelėmis. Trakų amatų centre pasidarė savo gyvūnėlį-pakabuką „Katiną“ su atšvaitu, aplankė Trakų pilį.

Turėjo pirmosios pagalbos pamokėlių: mokėsi atlikti dirbtiną kvėpavimą, tvarstytis ne tik žaizdas, bet ir lūžius, aptarė, kaip saugiai elgtis vasarą. „Ąžuolynės“ pramogų ir laisvalaikio parke palaipiojo trasomis, o paskutinę dieną pynė vainikus Joninėms. Kiekvieną rytą aptardavo veiklas, o dienos pabaigoje pasidalindavo įspūdžiais. Laikas prabėgo taip greitai, kad mokiniai laukia jau kitų metų socializacijos programos „Septynios dienos po saule“.

Smagios, šiltos ir saugios Jums vasaros!

J.Bekešienė,

R.Žuklienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite