Šventė atėjo ir pas tuos, kam dėmesys labiausiai reikalingas

Parašyta: 2022-12-30 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Rūdiškės, Savivaldybė, Seniūnijos, Trakai |

Rajono vadovai, apsilankę kalėdinėje popietėje Čižiūnų socialinių paslaugų centre, su jo gyventojais susėdo prie bendro stalo

Praėjusi, prieššventinė savaitė, buvo gausi susitikimų su rajono seniūnais, savivaldybės bei kitų įstaigų vadovais ir kolektyvais.

Rajono savivaldybės vadovai – meras Andrius Šatevičius, mero pavaduotojas Jonas Kietavičius, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė, direktorės pavaduotoja Dovilė Daudaitė lankėsi pas tuos, kam dėmesys ir atjauta labiausiai reikalingi.

Jaudinantis, nuoširdus bendravimas praskaidrino Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojų veidus. Šventinė nuotaika apgaubė visus dalyvavusius kalėdinėje popietėje Čižiūnų socialinių paslaugų centre ir susitikime su ukrainiečiais, gyvenančiais Rūdiškėse.

Rūdiškėse gyvenantys ukrainiečiai drauge džiaugėsi šventinėmis nuotaikomis

„Kiekvienas iš šių susitikimų buvo labai svarbus, nes daugelis sutiktų žmonių taip ir nesulauks svečių ir artimųjų dėmesio, kurio taip laukia. Labai šiltai pabendravome, pasidalinome džiaugsmu ir rūpesčiais. Džiaugiuosi, kad Rūdiškėse gyvenantys ukrainiečiai mūsų rajone jaučiasi puikiai. Ir dar smagiau, kad susiradau savo draugą, kuris manęs labai laukė ir svajoja tapti politiku“, – šių susitikimų įspūdžiais dalinosi meras A. Šatevičius.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite