Šviestuvai, apglėbiantys namus jaukumu

Parašyta: 2023-05-10 | Kategorija: Lietuva, Namai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Formuojant pagrindines apšvietimo sistemas namuose, dauguma žmonių pagrindinį dėmesį skiria jų funkcionalumui ir techniniams parametrams. Praktiški šviestuvai, kurie nereikalauja daug priežiūros, pernelyg nekrenta į akis ir ilgą laiką neišeina iš mados – lyderiaujantis pasirinkimas, kurį renkasi didžioji dauguma žmonių formuodami pagrindinį namų ar biuro patalpų apšvietimą.

Tačiau suformavus kokybišką ir funkcionalią apšvietimo sistemą, namų šeimininkai labai dažnai gerai apšviestoje namų aplinkoje pasigenda jaukumo. Laimei, pasitelkus tam tikras papildomas apšvietimo priemones jaukią namų atmosferą tikrai galima nesudėtingai sukurti. Taigi, kokie šviestuvai apglėbia namus jaukumo skraiste?

Pakabinami šviestuvai – jaukumo ir funkcionalumo balansas

Pagrindinis pakabinamų šviestuvų privalumas – itin plačios pritaikymo galimybės. Pakabinami šviestuvai puikiai papildo virtuvės erdves, svetainės zoną, koridorių, miegamojo ar vaikų kambarį. Didžioji dauguma pakabinamų šviestuvų transliuoja pakankamai kokybišką, tačiau ne itin intensyvią šviesą, todėl šis šviestuvų tipas tikrai pasitarnauja jaukumo atžvilgiu.

Jaukumą tikrai gali sukurti ne tik klasikinio ar skandinaviško stiliaus pakabinami šviestuvai, bet ir itin modernaus dizaino pakabinamų šviestuvų idėjos. Masyvaus, juodo aliuminio korpuso, pailgos formos šviestuvai praturtinti itin jaukią, pritemdytą šviesą transliuojančiomis lemputėmis – šiuolaikiškas namų apšvietimo sprendimas, kuris tikrai padeda sukurti jaukią namų atmosferą.

Taškiniai šviestuvai – maža, tačiau jauki detalė namuose

 

Nors taškiniai šviestuvai dažniausiai pasižymi pakankamai šalto, modernaus dizaino savybe, tačiau tokios apšvietimo priemonės taip pat gali sukurti itin jaukią bet kurio namų kambario aplinką. Maži, vieną ar dvi lemputes turintys taškiniai šviestuvai – idealus sprendimas vonios kambariui, kuriam ne itin tinka pakabinamų šviestuvų idėjos.

Taškiniai šviestuvai bet kurią patalpą praturtina itin koncentruotu šviesos srautu. O uždaro korpuso, pilnai lemputę uždengiančios taškinės apšvietimo priemonės pasirūpina, jog šviesos sklaida būtų šiek tiek prislopinta. Todėl uždaro korpuso taškiniai šviestuvai visada sukuria itin jaukią, maloniai atpalaiduojančią atmosferą bet kurioje namų patalpoje.

Toršeras – viskas, ko reikia namų jaukumui

 

Visai nesvarbu, kokio stiliaus toršeras papildo namų erdves. Tiek itin modernūs, griežtų formų toršerai, tiek elegantiški, lenktų formų toršerai – apšvietimo priemonės, kurios neabejotinai sukuria pačią jaukiausią aplinką namuose.

Kitaip nei pakabinami šviestuvai ar taškinės apšvietimo priemonės, toršerai turi dar vieną, itin svarų privalumą – mobilumą. Šią apšvietimo priemonę nesudėtingai galima transportuoti iš vieno kambario į kitą, o šis privalumas jaukią atmosferą pagal poreikį leidžia nesudėtingai sukurti bet kuriame namų kampelyje.

Siekiant ypatingo jaukumo reikėtų rinktis medinį arba medžiaginį gaubtą turinčius toršerus. Tokio tipo toršerai transliuoja jaukią, maloniai prislopintą šviesą ir visada suteikia subtilias estetines savybes, kurios taip pat teigiamai pasitarnauja namų jaukumo labui.

Kiti apšvietimo priemonių sprendimai

Pakabinami šviestuvai, toršerai ir taškiniai šviestuvai tikrai nėra vienintelės apšvietimo priemonės, kurios gali sukurti jaukumą namuose. Tinkamai pasirinkti sietynai, stilingi staliniai šviestuvai, sieninės apšvietimo priemonės – skirtingi šviestuvų tipai, kurie taip pat idealiai atlieka namų jaukumo kūrimo funkciją.

Nusprendus namų erdves patobulinti jaukumą kuriančiomis apšvietimo priemonės taip pat labai svarbu atidžiai pasirinkti lemputes. Jeigu pasirinksite itin šaltą, beveik mėlyną spalvą transliuojančias lemputes, tuomet jokio tipo šviestuvas tikrai nepadės ištaisyti situacijos.

Norint sėkmingai įgyvendinti jaukaus apšvietimo namuose viziją, reikėtų rinktis ne itin ryškios baltos arba gelsvos spalvos lemputes, kurios neakina ir netransliuoja labai intensyvios šviesos. Tokias lemputes suderinus su jaukaus dizaino, pakabinamu, taškiniu, sieniniu ar pastatomu šviestuvu tikrai suteiksite namams jaukumo ir visada galėsite džiaugtis ne tik stilinga, bet ir maloniai atpalaiduojančia namų aplinka.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite