TNUC sporto programos dalyviai festivalyje „Sportas visiems Palanga 2019“

Parašyta: 2019-06-04 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Sportas |

Gegužės 24–26 d. Palangoje vyko pats gausiausias Lietuvos neprofesionalių sporto mėgėjų jubiliejinis XXV-tasis renginys – festivalis „Sportas visiems Palanga 2019“, sukvietęs Lietuvos ir kitų valstybių sporto mėgėjus. Šiame per 70 varžybų, konkursų ir kitų fizinio aktyvumo bei sveikatingumo priemonių jungiančiame renginyje aktyviai dalyvavo ir VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto dalyviai.

Trakų neįgaliųjų užimtumo centro lankytojai su aktoriumi Giedriumi Arbačiausku

Išbandėme savo gebėjimus neįgaliųjų orientavimosi varžybose, neužmirštas buvo ir 5 km bėgimas, smiginis, baudų mėtymas, bėgimas paplūdimiu, rankų lenkimas, daug emocijų sukėlė šaudymas iš pneumatinio šautuvo, pasagų mėtymas ir dar daug kitų rungčių. Dalyvavome masinės gimnastikos užsiėmimuose, sveikatingumo paskaitose, grožėjomės linijiniais, sportiniais šokiais. Ypač norime pasveikinti keliautojų technikos varžybose alpinizmo sienelę vikriai įveikusią ir moterų grupėje iškovojusią antrą vietą Marytę Šaučiulienę bei mėtant krepšinio baudas daug teigiamų emocijų sukėlusią ir garbingą apdovanojimą iškovojusią senjorę Jadvygą Sakuto.

Gausybę neišdildomų įspūdžių iš festivalio parsivežusių dalyvių laukė malonus siurprizas – teatro, televizijos ir kino aktoriaus, filmų garsintojo, dainų autoriaus ir atlikėjo Giedriaus Arbačiausko šiltas ir nuoširdus koncertas.

Kviečiame rajono žmones su negalia aktyviau įsitraukti į sportinę veiklą, kuri organizuojama VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centre, įsikūrusiame Vilniaus g. 15B, Trakuose, tel. nr. 8 528 56 250.

Neringa KERINIENĖ, VŠĮ Trakų neįgaliųjų užimtumo centro sporto trenerė

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *