Trakai išsiuntė Reinės pagalbos siuntą kovojantiems ukrainiečiams

Parašyta: 2022-12-23 | Kategorija: Naujienos, pagalba, Savivaldybė, Trakai |

Parama – jau Ukrainoje. Ją nugabeno Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondo atstovai

Trakų rajono savivaldybė su draugais iš Vokietijos, Reinės miesto, tęsia pagalbą besiginančiai Ukrainai.

Ilgametis Trakų tarptautinio bendradarbiavimo partneris Vokietijos miestas Reinė skyrė 15 tūkst. eurų paremti kovojantiems dėl savo laisvės Ukrainos žmonėms. Už šią sumą, kurią Trakų rajono savivaldybei perdavė Reinės tarptautinio bendradarbiavimo asociacija, buvo įsigyta vaistų bei medicinos pagalbos priemonių.  

Didžioji dalis paramos jau pasiekė ukrainiečius. Už Reinės gyventojų surinktas lėšas nupirkta įvairių vaistų, medicinos pirštinių, tvarsliavos, švirkštų bei kitų medicininės pagalbos priemonių, kurios taip reikalingos Ukrainos laisvės gynėjams. Kartu perduota ir nemaža siunta šiltų drabužių.

Po Kalėdų švenčių į Ukrainą bus išsiųsta likusi mažesnioji paramos Ukrainai dalis ir papildomai gyventojų surinkti šilti drabužiai. Šią paramos akciją Trakų rajono savivaldybei padėjo įgyvendinti Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondas. Jo atstovai siuntą  nugabeno tiesiai į paskyrimo vietą.

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius prie pakrauto pagalbos siunta ukrainiečiams automobilio prieš išvykstant į Ukrainą. Vaistai ir drabužiai jau pasiekė ukrainiečius

Savivaldybė nuoširdžiai dėkinga draugams Vokietijoje, tarptautinio bendradarbiavimo asociacijos vadovui Raineriui Wellmann bei Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondo steigėjui Yuriy Mykhalchuk, fondo vadovui Algiui Kajotui, organizavusiems ir finansavusiems siuntos išvežimą į Ukrainą ir perdavimą.

Trakų rajono savivaldybės informacija

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite