Trakai vėl išsiuntė Reinės pagalbos siuntą į Ukrainą

Parašyta: 2023-04-28 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondo steigėjas  Yury Mykhalchuk prie  automobilio su parama ukrainiečiams prieš išvykstant į Ukrainą. Agatos Beliak nuotr.

Balandžio 24 dieną iš Trakų į Ukrainą išvyko medicinos pagalbos priemonių siunta, skirta vienai iš karo ligoninių.

Tai rajono savivaldybės ilgamečių tarptautinių partnerių iš Vokietijos, Reinės miesto, tolimesnė  pagalba mūsų draugams Ukrainoje. Pagalba ypač reikalinga nuo karo nukentėjusiems kariams. Reikiamas priemones už Vokietijoje surinktas lėšas pagal poreikius ir būtinybę nupirko rajono savivaldybė.

Ilgametis Trakų tarptautinio bendradarbiavimo partneris Vokietijos miestas Reinė geranoriškai ištiesė pagalbos ranką ir Trakų miestams partneriams kovojančioje Ukrainoje, skirdamas piniginę paramą. Už surinktas lėšas, kurias Trakų rajono savivaldybei perdavė Reinės tarptautinio bendradarbiavimo asociacija, buvo įsigyta vaistų bei medicinos pagalbos priemonių.

Didžioji dalis paramos jau buvo išsiųsta anksčiau, dabar – vaistai bei medikamentai už likusią surinktos paramos dalį.

Be to, planuojama vėl surinkti naują siuntą drabužių ir išsiųsti karo negandose nukentėjusiems ukrainiečiams.

Šią paramos akciją rajono savivaldybei padeda įgyvendinti Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondas. Jo atstovai siuntą nugabeno tiesiai į paskyrimo vietą.

Savivaldybė nuoširdžiai dėkinga draugams Vokietijoje, tarptautinio bendradarbiavimo asociacijos vadovui Raineriui Wellmann bei Ukrainos didvyrių paramos ir labdaros fondo steigėjui Yury Mykhalchuk, fondo vadovui Algiui  Kajotai, organizavusiems paramą bei jos pristatymą į Ukrainą.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite