Trakiečiai apiterapijos konferencijoje Kaune

Parašyta: 2017-11-20 | Kategorija: Bitininkystė, Naujienos, Trakai |

Primename, kad apiterapija –tai gydymas ir sveikatinimas bičių produktais – medumi, propoliu, bičių duonele ir pieneliu, žiedadulkėmis ir t. t.

Juozui Norinkevičiui ir Aušrinei Raudoniūtei (kairėje) įteikiamas Lietuvos apiterapeutų asociacijos narystės pažymėjimas

Trakus šioje konferencijoje atstovavo Trakų neįgaliųjų užimtumo cent­ro (toliau – TNUC) direktorius, bitininkas Juozas Norinkevičius ir centro specialistė bitininkystės reikalams Aušrinė Raudoniūtė, kurie pristatė nepaprastą medaus kelią ir apiterapiją, vykdomą Trakų neįgaliųjų užimtumo centre. TNUC direktorius pernai savo darbuotojus nudžiugino įsigytu apiterapijos nameliu, kuriame įtaisyti 4 aviliai pripildo namelio vidų medaus ir propolio kvapais, teigiamai veikiančiais kvėpavimo takus, o girdimas bičių dūzgimas atpalaiduoja kūną, kadangi bičių ir žmogaus energijos laukų vibracijos sutampa, tad įtempti žmogaus nervai atsipalaiduoja. Norėdami daugiau sužinoti apie apiterapiją ir jos pritaikymo galimybes neįgaliesiems, J. Norinkevičius ir A. Raudoniūtė visą šeštadienį klausėsi garsių Lietuvos apiterapeutų pranešimų, kurių tematika įvairavo nuo apiterapijos akių ligų profilaktikai, kurią skaitė prof. dr. Jūratė Jankauskienė (Lietuvos apiterapeutų asociacijos (LAA) prezidentė, Lietuvos sveikatos mokslo universiteto Akių ligų klinika) iki medaus antioksidacinių savybių, kurią skaitė gerb. dr. V. Čeksterytė (Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centro Žemdirbystės institutas) ir dr.

B. Kurtinaitienė (Vilniaus universiteto Biochemijos institutas). Galime pasidžiaugti, kad TNUC buvo pripažinti pilnateisiais LAA nariais ir pati asociacijos prezidentė Jūratė Jankauskienė įteikė nario pažymėjimą centro direktoriui Juozui Norinkevičiui.
Pasibaigus konferencijai, viena tapo aišku: bičių produktai neabejotinai teigiamai veikia žmogaus sveikatą.

Aušrinė Raudoniūtė,
TNUC specialistė bitininkystės reikalams


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite