Trakų kultūros rūmų direktorius Edvardas Keizikas apdovanotas Sidabro garbės ženklu „Už nuopelnus“

Parašyta: 2021-10-01 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

Tautinių mažumų departamento prie LR Vyriausybės Sidabro garbės ženklas „Už nuopelnus“ įteiktas Trakų kultūros rūmų direktoriui Edvardui Keizikui

Rugsėjo 27 d. Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės sukvietė į šventę Vilniaus miesto Rotušėje tautinių bendruomenių atstovus, kultūros ir švietimo darbuotojus – visus, brandinančius ir turtinančius Lietuvą daugiakultūriškumu ir pagarba tautinei įvairovei, pasididžiuoti ir pasidžiaugti 2019 ir 2020 metais vykdytomis veiklomis.

Už prasmingą veiklą 2021-aisiais metais Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Sidabro garbės ženklu „Už nuopelnus“ buvo apdovanotas ir Trakų kultūros rūmų direktorius Edvardas Keizikas.

Renginio svečius sveikindama Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė, pasidžiaugė, galėdama būti kartu su žmonėmis, apdovanotais ypatingu talentu puoselėti savo tradicijas, jas turtinti ir palikti būsimoms kartoms bei dalintis su visuomene. „Jūsų įgyvendinami sumanymai, sėkmingi projektai, išauginti jauni žmonės yra Jūsų dovana Lietuvos valstybei“, – sakė direktorė ir pažymėjo, kad departamento komandos tikslas yra parodyti kultūromis turtingą šiuolaikinę Lietuvą, kurioje gražiai atranda vietą pačios įvairiausios tautinės bendrijos, kalbos, tradicijos.

Aukščiausi Tautinių mažumų departamento apdovanojimai – didieji, aukso ir sidabro garbės ženklai „Už nuopelnus“, Departamento vardiniai laikrodžiai, premijos, atminimo dovanos ir padėkos raštai buvo įteikti Lietuvos tautinių mažumų atstovams, mokslininkams, švietimo darbuotojams ir tarpkultūrinį dialogą plėtojantiems visuomenininkams. Dėl pandeminės situacijos dalis apdovanojimų buvo perduoti arba įteikti jau vykusiuose renginiuose.

Trakų kultūros rūmų inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite