Trakų ligoninėje gimė 200-asis kūdikis!

Parašyta: 2019-08-23 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Rugpjūčio 18-ąją į pasaulį atėjo mažasis Trakų pilietis Emilis. Jis yra 200-asis kūdikis, šiemet gimęs Trakų ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje.

Jaunąją mamą su mažylio gimimu pasveikino ir palinkėjo gerai augti rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė (trečia kairėje), Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius (pirmas dešinėje), Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Vilija Variakojienė(antra kairėje), skyriaus gydytojos

Emilio mamytė Asta, jį sūpuodama ant rankų, džiaugėsi puikiomis sąlygomis gimdyvėms: profesionalia ir kruopščia medikų priežiūra, idealiomis sąlygomis vienvietėje palatoje, ramybe ir rūpesčiu, kuriuo apgaubiamos mažylių laukiančios ir jau sulaukusios moterys. Tai antrasis moters kūdikis, ji turi ir mergytę. Beje, eidama aplankyti broliuko, ji ir ištarė būsimą Emilio vardą.

Jaunąją mamą su mažylio gimimu pasveikino ir palinkėjo gerai augti rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų ligoninės direktorius Antanas Česnulevičius, Akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Vilija Variakojienė, skyriaus gydytojos. Merė įteikė dovanų trakietės, žinomos muzikos pedagogės dr. Lolitos Piličiauskaitės-Navickienės leidinį „Šeimos knygą“, kurioje patirtis tėveliams, auginantiems mažylį, perteikiama inovatyvia muzikine ir žodine forma.

Merė aplankė dar tris mažylių susilaukusias mamas. Dvi iš jų lentvarietės, viena – vilnietė. Moterys sakė, kad jaučiasi, lyg gyventų kurorte, yra maloniai nustebintos puikių sąlygų ir geros medikų priežiūros.

Skyriaus vedėja V. Variakojienė pastebėjo, kad pastaruoju metu padaugėjo gimdyvių, o tai ir džiugina medikus.

Įdomu ir tai, kad Trakų ligoninę gimdyti renkasi ne tik mūsų rajono, bet ir Elektrėnų bei Vilniaus gyventojos.

„Visada malonu ateiti į Akušerijos-ginekologijos skyrių, pasidomėti gimdyvių sveikata, kartu su jomis ir medikais pasidžiaugti į pasaulį atėjusiais mažyliais. Tai šviesios, gražios emocijos, laimė, kad gimsta vaikučiai, kad mūsų rajone ir šalyje daugės gyventojų, kurie užaugę augins ir Lietuvą“, – sakė merė E. Rudelienė.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite