Trakų rajone į švietimo įstaigas šiemet rekordinės investicijos – apie 4,5 mln. eurų

Parašyta: 2018-09-14 | Kategorija: Aukštadvaris, Lentvaris, Naujienos, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai |

Kokybiška švietimo sistema, patogios darbo sąlygos pedagogams ir moksleiviams yra neabejotinai vienas svarbiausių klestinčio rajono bruožų. Todėl 2018 metais iš Trakų rajono savivaldybės, valstybės, Europos Sąjungos ir Lenkijos Vyriausybės biudžetų į rajono švietimo įstaigas investuojama rekordinė suma – apie 4,5 mln. eurų.

Šią vasarą Paluknio vaikų darželis tapo ir gražesnis, ir jaukesnis – jis apšiltintas, iš naujo nudažytas

Iš viso didesni ar mažesni projektai šiemet baigti ar dar vyksta apie 30 rajono mokymo ir ugdymo įstaigų.
Šiuo metu didžiausias projektas yra Lentvario M. Šimelionio gimnazijos rekonstrukcija, kuri truks dar metus, o po jos mokykla pirmąsyk per savo istoriją bus kapitaliai suremontuota. Bendra projekto vertė yra net 2,6 milijono eurų ir tai yra didžiausias šiuo metu vykstantis projektas mūsų rajone! Didžiulės lėšos skirtos ir daugiafunkcinių aikštelių prie Lentvario „Versmės“ bei Lentvario H. Senkevičiaus gimnazijų įrengimui. Lentvaryje dėmesys skiriamas ir mokyklos dar nelankantiems vaikams – jau pasirašytos darželių modulinių priestatų įrengimo ir nuomos sutartys, šiam projektui bus skirta 144 tūkst. eurų.
Smagu, kad jau įpusėjo ir Trakų meno mokyklos rekonstrukcija – bendra projekto vertė siekia beveik 700 tūkst. eurų. Paluknio L. Komolovskio gimnazijos remontui skirta 126 tūkst. eurų, Vytauto Didžiojo gimnazijos remontui ir kitoms reikmėms skirta apie 114 tūkst. eurų. Daugelio lopšelių-darželių remontų sąmata siekia apie 12–25 tūkst. eurų.
Kitose ugdymo įstaigose taip pat investuojama į sienų šiltinimą, vidaus patalpų remontą, vaikų žaidimo aikštelių įrengimą arba remontą, statomos reikiamos tvoros teritorijų saugumui didinti, perkama ugdymui ar vaikų maitinimui ir jų buitinėms sąlygoms reikalinga įranga. Tarp kitų didesnių projektų galima paminėti būsimą Bražuolės lopšelio-darželio sporto salės įrengimą, Aukštadvario ir Paluknio „Medeinos“ gimnazijų remontus, Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos, Rūdiškių gimnazijos, Rūdiškių vaikų lopšelio-darželio remontus.
Džiaugiamės, kad per pastaruosius keletą metų pavyko daugiau ar mažiau investuoti į visas Trakų rajono švietimo įstaigas. Ačiū šių įstaigų bendruomenėms už jų aktyvų įsitraukimą! Žinoma, tiek šiemet, tiek kitais metais investicijas į švietimo įstaigas tęsime, nes juk investicijos į jaunąją kartą ir jų pedagogus grįžta didžiausia grąža.
Su visu 2018 metų projektų švietimo įstaigose sąrašu galite susipažinti Trakų rajono savivaldybės interneto svetainėje www.trakai.lt, rašinyje „Trakų rajone į švietimo įstaigas šiemet rekordinės investicijos – apie 4,5 mln. eurų“.

Trakų rajono savivaldybės
informacija
Romulado Zviagino nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite