Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre pradeda veikti emocinės paramos grupė, smurtą artimoje aplinkoje patiriančioms moterims

Parašyta: 2018-01-29 | Kategorija: Naujienos, pagalba, Trakai |

Nuo šių metų kiekvieną pirmąjį mėnesio ketvirtadienį 18:00 val. kviečiame išdrįsti ir prisijungti prie emocinės paramos grupės, skirtos smurtą artimoje aplinkoje išgyvenančioms moterims. „ Kad problema spręstųsi, reikia kalbėti“ – teigia grupės moderatorė Živilė Barkauskaitė. Moteris, šiandien drąsiai galinti kalbėti ir dalytis savo patirtais išgyvenimais, kviečia jungtis prie grupės. Uždaros sienos negali padėti atrasti kelio ar turėti kitų pasirinkimų. Dažnai smurtą išgyvenančios moterys, linkusios užsidaryti, kadangi jaučia baimę, gėdą ar nemato kitų kelių.
Smurto formų yra ne viena, tad svarbu žinoti ir gebėti jas atpažinti. Fizinis, psichologinis (emocinis ir verbalinis), seksualinis, ekonominis (kai kuriama ekonominė priklausomybė) smurtas patiriamas artimoje aplinkoje, žemina moters savivertę, norą formuoti gyvenimiškus tikslus ir siekti pokyčių. Jeigu skaitydama šį kvietimą, atpažįsti save ar nori padėti artimam žmogui atrasti palaikymą ir pastiprinimą, kviečiame registruotis ir atvykti į pirmąjį užsiėmimą Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre (Aukštadvario g. 33, Mikniškių k., Trakų r. sav.), š. m. vasario 1 d. 18:00 val.

Registracija ir išsamesnė informacija telefonu  +370 612 87 316.

 

 

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite