Trakų rajono savivaldybėje apsilankė nepaprastoji ir įgaliotoji Izraelio ambasadorė

Parašyta: 2023-08-07 | Kategorija: Lietuva, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Ketvirtadienį, liepos 27 d., nepaprastoji ir įgaliotoji Izraelio valstybės ambasadorė Lietuvoje Hadas Wittenberg Silverstein susitiko su Trakų rajono savivaldybės meru Andriumi Šatevičiumi, vicemeru Jonu Kietavičiumi bei mero patarėja Jovita Sajavičiene.

Susitikimo metu kalbėtasi apie Trakų istoriją ir šio miesto unikalumą, pristatyti vykdomi projektai, turizmo bei švietimo sistemos skirtumai Lietuvoje ir Izraelyje. Ambasadorė domėjosi Trakų rajone gyvenančiam jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms teikiamomis užimtumo galimybėmis. A. Šatevičius papasakojo apie rajone gyvenančius Ukrainos piliečius, jų kultūrinės įtraukties galimybes.

Taip pat aptartas ryšių atgaivinimas ir bendradarbiavimas su Ako miestu – Trakų rajono savivaldybės miestu partneriu Izraelyje. Ambasadorė pateikė siūlymą vykdyti bendrus projektus, dalyvauti iniciatyvose, palaikant gaudesnį ryšį tarp Trakų ir Izraelio.

Po oficialaus susitikimo Trakų rajono savivaldybėje delegacija nuvyko į Holokausto vietą Varnikuose, uždegė žvakes ir pagerbė aukas. Ambasadorė aplankė ir Trakų kenesą, kur Lietuvos karaimų bendruomenės atstovas Jurijus Špakovskis papasakojo apie karaimų tikėjimą bei tautą.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite