Trakų taurė 2019

Parašyta: 2019-10-04 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Rugsėjo 28 d. Trakuose brolių Steško futbolo akademija surengė vaikų, gimusių 2011 m., futbolo turnyrą „Trakai Cup 2019“.

Treneris D. Kareiva su komanda

Įnirtingai kovai nesutrukdė net lietus. Vaikų noras laimėti buvo begalinis, o tėveliai su lietsargiais apsupo 2 futbolo aikšteles. Šį kartą dalyvavo net 2 mūsų komandos. Jos pasirodė puikiai. Vieni liko VI, o kiti po tikrai sunkios kovos dėl III vietos nugalėjo komandą iš Vilniaus „Geležinis Vilkas“. Finale Alytaus komanda „Dainava“ įveikė Vilniaus „Vytį“.
Kaip visada, vaikai buvo apdovanoti prizais, visi gavo dalyvio medalius. Taip pat buvo renkami geriausiai tą dieną rungtyniavę vaikai ir vieną iš prizų, geriausio puolėjo, gavo Danielius Uldukis!
Akademijos vadovai už pagalbą surengiant šventę dėkoja Trakų rajono savivaldybei ir tarybos nariams Jolantai Abucevičienei, Inesai Židonytei, Andrejui Prokofjevui, Šarūnui Ūsui, Trakų kūno kultūros ir sporto centrui, taip pat visiems akademijos vaikų tėveliams, treneriams ir teisėjams bei įmonės „Lietuvos kepėjas“ direktoriui Laurynui Žižiui!

Igoris STEŠKO

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite