„Užutrakio vakaruose“ – karšti ritmai iš Barselonos

Parašyta: 2023-08-03 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

Rugpjūčio 6 dieną Užutrakio dvaro rūmų terasoje koncertuoja merginų grupė „Las Karamba“ iš Ispanijos, Barselonos

Rugpjūčio 6 dieną 19 val. Užutrakio dvaro rūmų terasoje koncertuoja merginų grupė „Las Karamba“ iš Ispanijos, Barselonos. 

Grupės narės hyvin Bruno (vokalas, perkusija), Nati Arizu (klavišiniai, vokalas), Maria Gil  (fleita, vokalas), Liviet Ojeda (bosinė gitara, vokalas), Ahylin Bruno (perkusija, vokalas), Rita Baulida (perkusija) sukuria tų moterų muzikos pasakojimą, kurios buvo tylios, ilgėjosi šešėliuose, turėjo kovoti vienos, ir dabar turi tiek daug mums papasakoti. Tai yra multikultūrinis mišinys iš Venesuelos, Kubos, Katalonijos, Prancūzijos ir Argentinos.

Grupės stilius jungia tokius muzikos žanrus kaip son, čia-čia-čia, salsa ar timba ir urbanistinės muzikos elementus bei kuria naują, ypatingą užkrečiamą ir galingą muzikos spalvą.

„Las Karamba“ gimė 2018 metais Barselonos gatvėse tarp chaoso, spūsčių, streso ir paties miesto pulso. Tai atsirado iš poreikio įgyti stiprybės, įveikti baimes ir pakeisti gyvenimo būdą. Ji gimė iš empatijos, atsiradusios tarp septynių gyvenimo istorijų ir savyje talpina migracijos, muzikinio paveldo, skirtingų ir subversyvių motinystės formų pasakojimus. Šiuose pasakojimuose siekiama įgyvendinti savo svajones, išreikšti visą savo potencialą bei jautrumą.

Septyni gyvenimo pasakojimai, kurie buvo formuoti migracijos ir skirtingų patirčių. Jų muzikos kalba įtraukianti.

Festivalį globoja Seimo narė Edita Rudelienė, jį remia  Trakų rajono savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba, partneris – Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija. Festivalio mecenatas – AB „Vilniaus baldai“.

Festivalio svetainė http://www.uzutrakiovakarai.lt/, paskyra Facebook https://www.facebook.com/www.uzutrakiovakarai.lt

„Užutrakio vakarų“ informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite