Vaikų futbolo turnyras Trakų Vokėje

Parašyta: 2019-09-27 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Rugsėjo 21 d. Trakų Vokėje brolių Steško futbolo akademija surengė paskutinį šiais metais vaikų futbolo turnyrą „Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti“.

 

Bendroje nuotraukoje su akademijos vaikais įsiamžino (iš kairės) Igoris Steško, treneris Darius Kareiva ir Artūras Steško

Šį kartą varžėsi 2013 m. gimę vaikučiai! Lyjant lietui vaikai savo puikiu žaidimu sušildė gausiai susirinkusius tėvelius ir futbolo mėgėjus! Mūsų komanda, dalyvavusi pirmą kartą varžybose, nustebino savo žaidimu ir kovingumu, pralaimėdama dėl III–IV vietos tik po baudinių serijos N. Vilniaus antrajai komandai „Granitas“. Finale po labai įtemptos kovos pergalę pasiekė „Baltijos futbolo akademija“ (Vilnius), įveikdama N. Vilniaus komandą „Granitas“.

Varžybų metu žiūrovai ir vaikai buvo vaišinami arbata, kava ir „Senosios kibininės“ kibinais! Uždarymo ceremonijoje buvo apdovanoti visi vaikai ir treneriai. Akademijos vadovai už pagalbą organizuojant šį turnyrą dėkoja Traku r. savivaldybei ir tarybos nariams Jolantai Abucevičienei, Inesai Židonytei, Andrejui Prokofjevui, Šarūnui Ūsui, Traku kūno kultūros ir sporto centrui, taip pat tautinių imtynių viceprezidentui Vladimirui Mataičiui, kavinės „Namukas“ savininkei Ritai.

 

Igoris STEŠKO

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite