Vasaros stovykla Rūdiškių gimnazijoje

Parašyta: 2022-06-21 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Renginiai, Rūdiškės, Seniūnijos, Trakai |

Po neilgos pertraukos Rūdiškių gimnazijoje ir vėl vyko dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Saulutė“. Šiais metais stovyklos programa „Auk, bendrauk ir pramogauk“ buvo orientuota į STEAM mokslo sričių veiklas.

Birželio 13 – 17 d. 20 gimnazijos mokinių smagiai ir turiningai leido laiką stovykloje. Čia stovyklautojai atliko įvairias kūrybines užduotis, eksperimentus, konstravo ir programavo robotus, bendravo tarpusavyje, sportavo, žaidė komandinius ir stalo žaidimus, turėjo daug kitų įdomių užsiėmimų.

Dalyvaudami edukacijoje „Išradimas, pakeitęs gyvenimą – elektra“, vaikai susipažino su elektros istorija, apšvietimo evoliucija, kaip atsiradus elektrai ir apšvietimui keitėsi žmonių gyvenimas. Edukacijos metu buvo ugdomos vaikų techninės, kūrybinės ir meninės kompetencijos. Užsiėmimo metu stovyklautojai pagamino robotuko modelį, kuriame turėjo sujungti elektros grandinę taip, kad ji veiktų ir įsižiebtų prijungta LED lemputė.

Stovyklautojai aplankė Mėgintuvėlio laboratoriją Vilniuje, kur dalyvavo  STEAM edukacijoje „Smalsiojo mokslininko renginys“. Užsiėmimo metu vaikai atliko įvairius bandymus, eksperimentavo su polimerais, žaisdami su įvairiomis spalvomis, gamino gardų gėrimą. Mažieji mokslininkai išvyko namo labai susidomėję.

Dalyvaudami Robotikos studijos edukaciniame užsiėmime  „Keliaujantys robotai“, vaikai buvo supažindinti su teoriniais robotikos pagrindais, remdamiesi gautomis žiniomis, jie atliko praktinę užduotį – konstravo ir programavo robotus-keliauninkus. Edukacijos pabaigoje mokiniams buvo įteikti dalyvio pažymėjimai.

Stovyklautojai lankėsi Trakų r. PK saugaus eismo klasėje, kur susipažino su policininko profesija, atnaujino žinias apie saugų eismą, aplankė policijos muziejų.

Taip pat vaikai dalyvavo sveikos mitybos paskaitoje „Maisto pasirinkimo piramidė“.

Stovykloje vaikai išbandė save įvairiose veiklose, kuriose mokėsi bendrauti, bendradarbiauti, išreikšti save ir išklausyti kitus. Džiugu, kad užsibrėžtas tikslas buvo įgyvendintas. Vaikai sakė, jog labai greitai ir įdomiai prabėgo dienos stovykloje. Jie puikiai praleido laiką mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa, daug išmoko ir sužinojo. Atsisveikindami palinkėjo vieni kitiems geros ir saugios vasaros.

Angelina Jalynskaja

Stovyklos koordinatorė, mokytoja 

Angelinos Jalynskajos nuotraukos


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite