Vilniaus universitetas kviečia tapti studentu vienai dienai

Parašyta: 2022-10-10 | Kategorija: Gimnazija, Jaunimas, Kvietimai, Mokyklos, Naujienos, Trakai |

Prasidėjo registracija į jau tradicija tapusį Vilniaus universiteto (VU) renginį „Studentas vienai dienai“, kuris vyks spalio 24–28 dienomis. Jo metu Lietuvos ir užsienio moksleiviai gali pamatyti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka.

„Studento vienai dienai“ dalyviai gali rinktis iš 15 VU fakultetų, tarp jų ir Kaune bei Šiauliuose, kurių studentais norėtų tapti, ir gausybės jų siūlomų studijų programų. Dvi dienas vyksiančiame renginyje užsiregistravę moksleiviai dalyvaus seminaruose, paskaitose ir specialiuose užsiėmimuose, kurie suteiks unikalią patirtį ir leis trumpam tapti VU studentais.

Studento vietoje atsidūręs moksleivis gali ne tik susipažinti su VU ar pasirinktu fakultetu, jo dėstytojais, bet ir išbandyti savo jėgas konkrečioje studijų programoje bei rasti atsakymą į sau rūpimus klausimus dėl studijų pasirinkimo. Studentu vienai dienai galima tapti beveik visose VU siūlomose studijų programose.

Renginys vyks gyvai ir nuotoliniu būdu. „Studento vienai dienai“ paskaitos organizuojamos ir užsienio studentams anglų kalba. Norintiems dalyvauti būtina registracija.

Daugiau informacijos ir registraciją į paskaitas rasite čia.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite