Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti

Parašyta: 2019-09-06 | Kategorija: Naujienos, Sportas, Trakai |

Rugsėjo 1 d. brolių Steško futbolo akademija (BSFA) surengė vaikų futbolo turnyrą „Vladimiro Steško atminimo taurei laimėti“.

Artūras Steško apdovanoja nugalėtojų trenerį Aleksandrą

Tai jau buvo 11-asis kasmetinis šio nuostabaus žmogaus atminimo turnyras. Iš pradžių iš įvairių Lietuvos miestų suvažiavusios komandos varžėsi grupėse, o po to sužaidė rungtynes dėl prizinių vietų. Gausiai susirinkę žiūrovai karštai palaikė savo komandas, o finalinės varžybos tapo tikru desertu. Po atkaklios kovos I vietą užėmė N.Vilniaus „Granitas“ finale įveikęs FK „Granitas“ iš Vilniaus rezultatu 2:1. III vieta atiteko FM „Audra“, įveikusi „Vytį“ iš Vilniaus. Mūsų komanda BSFA, kovodama dėl V–VI vietos, nusileido FA „Žalgirietis“. Kaudamiesi dėl VII–VIII vietos, Pabradės komanda nugalėjo mūsų akademijos antrą komandą. Visos komandos buvo apdovanotos dalyvio medaliais ir taurėmis, o geriausi žaidėjai – asmeniniais prizais!
Prizus asmeniškai įteikė ir komandas pasveikino Vladimiro Steško sūnūs Igoris ir Artūras.
Vaikų tėveliai dėkojo organizatoriams už nuostabiai surengtą šventę, o akademijos vadovai – Trakų r. savivaldybės administracijai ir Trakų kūno kultūros ir sporto centrui už pagalbą surengiant šį nuostabų vaikų futbolo turnyrą.

Igoris STEŠKO,
akademijos viceprezidentas


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite