Vyks karaimų kalbos ir kultūros stovykla, skirta 620-mečiui paminėti

Parašyta: 2017-07-10 | Kategorija: Karaimai, Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lietuvos karaimų bendruomenė šįmet mini 620 metų karaimų gyvenimo Lietuvoje jubiliejų. Maglie Orlando Magic Pagrindinis šiai sukakčiai skirtas bendruomenės renginys yra 15-oji, irgi jubiliejinė, tarptautinė Karaimų kalbos ir kultūros stovykla. New Balance 993 damskie Ji vyks Trakuose liepos 14–21 dienomis.

Karaimų kalbos ir kultūros stovykla – tradicija, kuri kasmet į Trakus suburia įvairiose šalyse gyvenančius karaimus. Nike Paris Šįmetė stovykla – jubiliejinė, jau 15-oji

Stovykla turi svarbią ir pastovią idėją – mokyti karaimų kalbos ir naujais būdais žvelgiant į paveldą skleisti žinias apie karaimų kultūrą. Canotte Milwaukee Bucks soldes nike 2017 620-mečio jubiliejus šiemet įpareigoja stovyklos veiklai suteikti istorinę perspektyvą. Fjallraven Kanken Kids Ji atsiskleis visose stovyklos programos dalyse.

Kalbos pamokos šįmet rutuliuosis per istorinius pasakojimus, karaimų legendos bus įpintos ne tik į atsiminimus apie praeities gyvenimą, bet ir į sportinius žaidimus atvirame lauke, vakariniuose seminaruose pranešėjai dalinsis naujomis įžvalgomis apie karaimų istoriją.

Atskiru akcentu jubiliejui skiriamas ir vienas svarbus Trakų miesto įvykis – liepos 18 dieną bus iškilmingai atidarytas skveras prie tilto į Trakų salos pilį, kuriam 2017 m. Canotte Cleveland Cavaliers A.J. McCarron – Alabama Crimson Tide birželio 1 d. nike air max 1 mujer Fjallraven Kanken Big Trakų rajono savivaldybės tarybos sprendimu suteiktas Simono Firkovičiaus (1897–1982) vardas. Jordan Shoes On Sale nike air max 1 ultra essential femme Per 60 metų buvęs vyriausiuoju Lietuvos karaimų bendruomenės dvasininku ir vadovu, S. Robert Griffin III – Baylor Bears Firkovičius nepaprastai daug nuveikė tiek bendruomenės, tiek karaimų kultūros labui. Portland Trail Blazers Jo aktyvi veikla įspaudė prasmingą žymę ir Trakų miesto istorijoje.

Minėdama praeities jubiliejus, Lietuvos karaimų bendruomenė aktyviai gyvena bei veikia šiandien, siekdama ir rytdienai palikti reikšmingų prisiminimų. Nike Air Huarache Dames Mochilas Kanken Big Jubiliejinėje stovykloje tikimasi sulaukti per 30 svečių iš užsienio valstybių ir dukart tiek dalyvių iš Lietuvos.

Stovyklą rengia Lietuvos karaimų kultūros bendrija. Fjallraven Kanken Mini Atskirų renginių partneriai yra Trakų istorijos muziejus, Trakų istorinis nacionalinis parkas, Trakų rajono savivaldybė. Adidas ZX Flux Heren Nike Air Max TN Homme Stovyklą šiemet parėmė Lietuvos tautinių mažumų departamentas, taip pat Lietuvos karaimų religinė bendruomenė bei komerciniai rėmėjai (Trakų restoranai „Kybynlar“ ir „Kiubetė“).


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite