Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitų knygeles gamins ir pardavinės nebe SODRA, o Žemės ūkio ministerijai pavaldi valstybės įmonė

Parašyta: 2021-08-11 | Kategorija: Naujienos, Trakai, Urėdija, Žemės Ūkis |

Nuo šių metų rugsėjo žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitų knygeles gamins ir pardavinės nebe SODRA, o Žemės ūkio ministerijai pavaldi valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. Siekdama, kad kvitų knygelių pardavimo tvarkos pasikeitimas nesukeltų rūpesčių paslaugų gavėjams, ministerija ragina juos apsirūpinti didesnėmis šių knygelių atsargomis.

Sezoninėms ir aukštos kvalifikacijos nereikalaujančioms paslaugoms teikti žmonės gali būti įdarbinti supaprastinta tvarka – išrašant žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitus. Fiziniai asmenys gali teikti trumpalaikes ar vienkartinės žemės ūkio ir miškininkystės paslaugas, kurioms nereikalingi specialūs įgūdžiai, kvalifikacija ir leidimai.

Paslaugų kvitai susegti į knygeles. Beveik aštuonerius metus kvitų blankus gamino ir pardavinėjo SODRA. Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję už paslaugų kvitų knygeles, galėjo jas atsiimti teritoriniuose SODROS skyriuose.

Seimui  pakeitus  Žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų teikimo pagal paslaugų kvitą įstatymą, knygeles dabar ruošiasi gaminti ir pardavinėti Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. Nuo šių metų rugsėjo 1 d. žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų gavėjai, iš anksto sumokėję Centrui už paslaugų kvitų knygeles, galės jas gauti registruotu laišku paštu arba atsiimti jas asmeniškai Centro būstinėje Vilniuje (V. Kudirkos g. 18).

zum.lrv.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite