Žiemos puokštė

Parašyta: 2014-01-11 | Kategorija: Urėdija |

PC170898

 

Gruodžio 17 d. Trakų miškų urėdijoje įvyko JMB kalėdinis renginys-konkursas „Žiemos puokštė“ bei metinis miškų urėdijos veiklos aptarimas. Renginyje dalyvavo visi Trakų miškų urėdijos globojami jaunųjų miško bičiulių būreliai bei jų vadovai iš devynių rajono mokyklų, Trakų miškų urėdijos darbuotojai.

Renginio metu buvo aptarti Trakų miškų urėdijos metų veiklos rezultatai, aptarta jaunųjų miško bičiulių veikla, įvertinti konkursui „Žiemos puokštė“ pateikti eksponatai. Konkurso nugalėtojais tapo Semeliškių vidurinės mokyklos JMB būrelis „Geniukai“.

Šis būrelis gruodžio 19 d. vyks atstovauti Trakų miškų urėdijos globojamus jaunuosius miško bičiulius respublikiniame „Žiemos puokštė“ konkurse, kuris organizuojamas Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje.

Kalėdiniai puokščių konkursai Trakų miškų urėdijoje jau senai tapo tradiciniais ir neatsiejama kalėdinio renginio dalimi. Jaunieji miško bičiuliai mielai ir aktyviai juose dalyvauja, nes čia moksleiviai turi galimybę ne tik atskleisti savo meninius sugebėjimus, bet ir susitikti su savo bičiuliais ir bendraminčiais, pasikeisti naujomis idėjomis, žiniomis bei pasveikint vieni kitus su artėjančiom šventėm.

Trakų miškų urėdijos informacija

PC170844PC170867


Visi norime gyventi gražiuose namuose, todėl visada ieškome, kaip juos papuošti. Žiemą, kai gyvomis gėlėmis namus puošti sudėtingiau, galima rinktis kitas alternatyvas. Tai įvairios žiemos puokštės, dirbtinės gėlės arba kiti mieli papuošimai. Tiek pačių pagaminti, tiek įsigyti.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite