Žymiausios HP nešiojamų kompiuterių serijos: ką apie jas svarbu žinoti?

Parašyta: 2023-05-30 | Kategorija: Komentarai, Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Jei reikėtų išrinkti vieną iš garsiausių ir žymiausių nešiojamų kompiuterių gamintojų, „HP“ tikrai būtų vienas iš jų. Tai ilgametę veiklos patirtį turintis ir puikius kompiuterius gaminantis gamintojas, kuris rinkoje yra žinomas kaip vienas iš geriausių ir patikimiausių.

Visi „HP“ nešiojami kompiuteriai pasižymi aukšta kokybe, patvariais dizainais ir efektyviu veikimu. Be kitą ko, jie yra aprūpinti ir inovatyviomis, moderniomis ypatybėmis bei specifikacijomis, kurios puikiai atitinka skirtingus naudotojų poreikius. Tačiau, naudinga pabrėžti ir tai, kad „HP“ nešiojami kompiuteriai yra skirstomi į skirtingas serijas. Apie jas plačiau – šiame straipsnyje.

HP Pavilion – universalus pasirinkimas

„HP Pavilion“ nešiojamų kompiuterių serija yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško nešiojamo kompiuterio asmeniniam naudojimui. Šie nešiojami kompiuteriai pasižymi skirtingais dydžiais, nuo 13 iki 17 colių, ir yra tikrai patikimi. Visi jie turi IPS ekranus, kurie užtikrina ryškias spalvas ir puikų vaizdą. Galima rinktis iš gana paprastų arba galingesnių modelių, kurie puikiai tiks sudėtingam darbui. Be to, šie nešiojami kompiuteriai pasižymi ir puikia garso kokybe.

HP Envy – aukštesnės klasės įrenginiai

„HP Envy“ nešiojamų kompiuterių serija pirmiausia dėmesį patraukia savo dizainu. Šie nešiojami kompiuteriai turi metalinį korpusą, kuris užtikrina jų patvarumą ir, žinoma, stilingumą. Tačiau, nors ir yra tvirti ir patvarūs, šie nešiojami kompiuteriai yra gana lengvi ir pasižymi nedideliu dydžiu. Vienas iš serijos modelių gali tapti puikiu pasirinkimu tiems, kurie daug keliauja ir tiems, kurie nori pakankamai pažangaus ir galingo įrenginio darbui. Lyginant su anksčiau aptartais „HP Pavilion“ nešiojamais kompiuteriais, šie yra galingesni ir brangesni.

HP Spectre – stilingi kompiuteriai

Dėmesį tikrai patraukia „HP Spectre“ serijos nešiojami kompiuteriai. Šie nešiojami kompiuteriai pasižymi stilingais dizainais, yra ploni ir lengvi. Be to, jie gali būti puikiai naudojami tokiems darbams kaip nuotraukų ar vaizdo įrašų redagavimas, kadangi, dalis modelių yra aprūpinti OLED ekranais. Pastarieji suteikia išskirtinai detalų, ryškų ir aiškų vaizdą. Efektyviai dirbti leis ir galingi procesoriai. Na, o patogus šių nešiojamų kompiuterių dydis leis įrenginį patogiai pasiimti su savimi, kad ir kur bebūtumėte.

HP ProBook – patogiam darbui

Darbui ir verslo klasės reikmėms geriausiai tiks „HP ProBook“ nešiojami kompiuteriai. Tai verslo klasės įrenginiai, kurie yra gaminami atsakingai atsižvelgiant į saugumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Visi modeliai yra aprūpinti pirštų atspaudų skaitytuvais, kurie suteikia maksimalią įrenginio apsaugą. Taip pat, dalis šios serijos modelių net buvo testuojami kariuomenės, tad, tikrai yra patvarūs ir patikimi, puikiai tiks darbui sudėtingomis sąlygomis, pavyzdžiui, ten, kur yra daug dulkių.

HP EliteBook – efektyviam darbui

Kaip ir „HP ProBook“ serija, taip ir „HP EliteBook“ serijos nešiojami kompiuteriai yra priskiriami prie verslo klasės įrenginių. Tiesa, pastaroji serija yra kur kas pažangesnė. Nesvarbu, ar dirbate biure, namuose ar vykdote įvairias kitas veiklas, ši serija taps puikiu pasirinkimu. Šie kompiuteriai be saugumo ypatybių dar pasižymi ir tvirtais, iš aliuminio pagamintais korpusais, didele galia.

HP Omen  – kompiuteriniams žaidimams

Jei esate kompiuterinių žaidimų entuziastas, „HP“ tikrai turi ką jums pasiūlyti. Šio gamintojo asortimente galima rasti seriją, dedikuotą „gaming“ reikmėms. Tai „HP Omen“ serija, kurios kompiuteriai yra aprūpinti puikiomis vaizdo plokštėmis, kokybiškais ekranais su aukštu atnaujinimo dažniu ir klaviatūromis su RGB apšvietimu. Tai galingi, patikimi ir efektyvų veikimą garantuojantys nešiojami kompiuteriai žaidimams.

HP Chromebook – ekonomiškiausias pasirinkimas

Vis daugiau ir daugiau gamintojų ima gaminti nešiojamus kompiuterius, kurie veikia ne su standartu laikoma „Windows“ operacine sistema, o su „Chrome“ OS. Vienas iš tokių gamintojų yra ir „HP“. „HP Chromebook“ serijos nešiojami kompiuteriai veikia naudodami virtualią, internetinę aplinką. Norint jais naudotis tereikia turėti „Google“ paskyrą, o visas programas galėsite parsisiųsti tiesiai iš „Google Play Store“. Šio tipo nešiojami kompiuteriai nereikalauja galingo procesoriaus, nenaudoja daug energijos iš baterijos ir pasižymi tikrai draugiška kaina. Jie puikiai tiks tiems, kurie ieško kompiuterio naršymui internete.

Platų „HP“ nešiojamų kompiuterių pasirinkimą rasite Varle.lt internetiniame prekybos centre. Be to, čia https://www.varle.lt/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/ rasite ir itin platų kitų gamintojų įrenginių pasirinkimą, už draugišką kainą.

PR

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite