Poliniai pamatai – sprendimas, padedantis sutaupyti

Parašyta: 2020-08-14 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

PR

Pamatų įrengimas kartais tampa tikru iššūkiu: tenka įvertinti ne tik tai, kokią pinigų sumą galite skirti šių darbų atlikimui, bet taip pat ir geologines sąlygas, darbų atlikimo laikotarpį, ir t.t. Šiandien įvairių pasirinkimo galimybių yra tikrai daug, tačiau tuomet, jei siekiate, kad viskas vyktų kiek įmanoma sklandžiau, poliniai pamatai gali būti iš tiesų palankia pasirinkimo galimybe. Būtent tokį pamatų tipą šiandien nusprendžia rinktis vis daugiau klientų, ir tai tikrai nekelia nuostabos: priežasčių, kodėl ši galimybė gali būti viena palankiausių, tikrai nestinga. Taigi, kas lemia tokį spartų šių pamatų populiarėjimą?

Įrengti pamatus galima dar greičiau

Poliniai pamatai yra įrengiami kur kas greičiau nei kitų tipų pamatai, ir tai yra tikrai svari priežastis, kodėl vertėtų pagalvoti būtent apie tokį sprendimą. Jei numatytos nemažos darbo apimtys,  laiko sąnaudos tampa itin aktualiu klausimu, todėl poliniai pamatai tikrai gali būti palankiu pasirinkimu. Paskaičiuota, kad keli šimtai metrų polinių pamatų gali būti įgręžiami vos per vieną darbo dieną, taigi, tempai yra iš tiesų nemaži. Kartais statybų darbai ima strigti dėl vieno ar kito etapo, kuris vyksta ne taip sklandžiai, kaip buvo tikimasi, todėl gręžtiniai poliai gali padėti išspręsti šią problemą: pamatų įrengimas vyks gerokai greičiau, taigi, netrukus bus galima pereiti prie kito etapo.

Sunaudojamas mažesnis medžiagų kiekis

Renkantis pamatų tipą tikrai dažnais atvejais yra aktualu atsižvelgti į pamatų kainą, tad nieko stebėtino, kad poliniai pamatai yra pasirenkami iš tiesų dažnai. Tokių pamatų įrengimo kaina yra gerokai mažesnė nei kitų galimų pasirinkimų: palankesnę kainą lemia tai, kad pamatų įrengimo metu sunaudojama kur kas mažiau betono ir armatūros. Taigi, jei ieškoma ganėtinai ekonomiško sprendimo, poliniai pamatai bus tikrai palankiu pasirinkimu.

Dar tvirtesnė pastato konstrukcija

Niekam ne paslaptis, kad pastato konstrukcijos tvirtumas priklauso nuo pasirinktų pamatų, todėl gręžtiniai poliai visada yra palankus pasirinkimas. Kadangi tokie pamatai yra įgręžiami ganėtinai giliai, tai užtikrina kur kas didesnį pamatų stabilumą, taigi, ši galimybė gali būti pritaikoma ir nedideliems, ir tikrai nemažos apimties statiniams.

Geologinės sąlygos nėra palankios pamatų įrengimui?

Gręžtiniai poliai gali būti pritaikomi ir tuomet, kada geologinės sąlygos nėra pakankamai palankios įrengti kitokio tipo pamatus. Daugiausiai problemų kyla tada, jei gruntiniai vandenys yra pernelyg pakilę, ar gruntas yra pernelyg retas: nors tokiais atvejais įrengti pamatus gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei rinksitės gręžtinius polius, viskas vyks gerokai paprasčiau.

Svarstote apie galimybę rinktis būtent polinius pamatus? Susisiekite su https://www.rsprendimai.lt/ specialistais: gausite tikrai vertingų patarimų, ir tai padės jums paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Pasirūpinkite tinkamų pamatų įrengimu – juk tai yra viena svarbiausių kiekvieno statinio dalių.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *