Aukštadvario šeimos sportuoja

Parašyta: 2014-05-29 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Seniūnijos |
Visi dalyviai po apdovanojimų

Visi dalyviai po apdovanojimų

Tradiciškai, jau kelintus metus, paskutinį gegužės mėnesio šeštadienį, Aukštadvario sporto klubas sukviečia Aukštadvario seniūnijos šeimas į sporto žaidynes. Šiais metais jos vyko gegužės 24 d., kuriose dalyvavo 12 šeimų. Džiugu, kad prie aukštadvariečių prisijungė dvi šeimos iš Trakų ir viena iš Birštono
Programoje – šaudymas pneumatinių ginklu, smiginis, krepšinio rungtis (tolimi ir baudų metimai)  ir linksmoji estafetė.
Kadangi oro sąlygos buvo puikios, todėl varžybos vyko lauke, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos sporto aikštyne. Sporto klubas vaikus pavaišino ledais, o tėvelius- gaiviaisiais gėrimais.
Smiginyje geriausiai sekėsi svečiams iš Trakų – Augustei, Auksei ir Giedriui Komičiams, antri buvo Meda, Aistė ir Vytautas Antanaičiai, o treti liko Kąstytis ir Vladas Marcinkevičiai.
Krepšinio rungtyje nugalėjo Erika ir Josifas Abucevičiai, antri – M. ir V.Antanaičiai, na o trečią vietą iškovojo Audrius ir Snieguolė Kazlauskai.
Šaudyme trečius metus nepralenkiami buvo E. ir J. Abucevičiai, antri liko K. ir V. Marcinkevičiai, treti – Alma ir Danas Kazlauskai.
Žaidynes vainikavo estafetė, kurioje reikėjo ir taiklumo, ir greičio, ir taktikos, o be abejo ir ištvermės. Geriausiai estafetės trasoje sekėsi Antanaičių šeimai, kurie kaip ir pernai aplenkė Česlovą, Aidą ir Gediminą Pociūnus, o trečią vietą užėmė A. ir S. Kazlauskų šeima.
Susumavus visų rungčių rezultatus, sportiškiausia šeima Aukštadvario seniūnijoje tapo Antanaičių šeima, antri liko Abucevičiai, o trečią vietą užėmė Alma ir Danas Kazlauskai, tik vienu taškų aplenkę Pociūnų šeimą.
Šeimos buvo apdovanotos šakočiais, prizais ir diplomais, kuriuos įsteigė Trakų KKSC ir Aukštadvario sporto klubas. Žaidynes organizavo ir pravedė Aukštadvario sporto klubas.
Organizatoriai dėkingi visiems, kurie padėjo pravesti šias varžybas, o dalyviams sako „Iki kitų metų‘‘, tikėdamiesi, kad dalyvaujančių šeimų skaičius nesumažės.

Gediminas POCIŪNAS,
Aukštadvario sporto
klubo pirmininkas
Česlavos Pociūnienės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *