Chorų festivalis-konkursas „Mūsų dainose 2020–2021“: bendruomenių dainavimo vakarai

Parašyta: 2020-07-31 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

Bendruomenių pasidainavimo vakarai – jau tradicija tapusių renginių ciklas, kasmet apkeliaujantis Elektrėnų savivaldybės seniūnijas. Pavasarį veiklas sustabdęs karantinas pakoregavo renginių planus, todėl vasarai įpusėjus projektinė veikla aktyvėja.

Bendruomenių pasidainavimo vakarai

Vievio kultūros centro organizuotame pasidainavimo vakare Vievio miesto aikštėje susirinkę bendruomenės nariai maloniai praleido laiką, mokydamiesi lietuvių liaudies dainų, lietuvių kompozitorių kūrinių. Užsiėmimus vedė chorvedės Dalia Liubinienė ir Audronė Stepankevičiūtė. Džiugu, kad padainuoti kartu ateina šeimomis: seneliai su anūkais, tėvai su vaikais. Taip skatinamas bendruomeniškumas, ryšys tarp kartų.

Keturioliktus metus besitęsiantis Vievio kultūros centro inicijuotas projektas „Chorų festivalis-konkursas „Mūsų dainose“, finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės,  kviečia vieviečius ir visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus prisijungti prie įdomių ir prasmingų veiklų. Bendruomenių pasidainavimo vakarai jau keliauja po seniūnijas.

 

Audronė STEPANKEVIČIŪTĖ,

projekto „Chorų festivalis-konkursas „Mūsų dainose 2020–2021“ vadovė

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *