Daugiausia GPM skolininkų – Vilniaus regione

Parašyta: 2019-08-09 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad 17,9 tūkst. Vilniaus apskrities gyventojų, kurie deklaravo pajamas už 2018 metus, pamiršo sumokėti 2,2 mln. gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Ateinančią savaitę gyventojai turėtų mokestį sumokėti, kadangi už kiekvieną pradelstą mokėjimo dieną yra skaičiuojami delspinigiai, o po savaitės, VMI bus priversta pradėti ir išieškojimo procedūras. Neturint galimybės sumokėti GPM dėl finansinių sunkumų, galima kreiptis dėl mokestinės paskolos sudarymo. Greičiausia ir patogiausia tai atlikti e. būdu prisijungus prie Mano VMI arba atvykus į Vilniaus AVMI padalinį.

 

Beveik 2,6 tūkst. Trakų r. savivaldybės gyventojų, deklaravo ir sumokėjo laiku 1,2 mln. eurų GPM, iš jų 636 tūkst. eurų 1,2 tūkst. gyventojai sumokėjo pavėlavę. Atkreipiame dėmesį, kad likusi, nors ir nedidelė dalis gyventojų, turėtų suskubti ir nelaukti kol bus imtasi išieškojimo procedūros“, – sako Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė ir primena, jog gyventojai visą informaciją apie esamą skolą gali rasti Mano VMI, www.vmi.lt.

Vilniaus AVMI pažymi, kad 72,8 tūkst. gyventojų Vilniaus apskrityje deklaravo ir laiku sumokėjo 61,8 mln. eurų GPM.

Jei sumokėti GPM gyventojas šiuo metu neturi galimybės dėl finansinių sunkumų, jis turėtų nedelsdamas kreiptis į mokesčių inspekciją arba el. būdu prisijungęs prie Mano VMI, sudaryti Mokestinės paskolos sutartį ir atidėti mokėjimus ar juos išdėstyti dalimis.

Visą aktualią informaciją mokesčių klausimais galima rasti internete adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

 

Vilniaus AVMI inf.

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *