Ekologiška kosmetika – tiesiai iš gamtos!

Parašyta: 2019-03-12 | Kategorija: Skelbimai, Sveikata |

PR

Šiais laikais žmonės labai daug dėmesio skiria aplinkai, gamtai, sveikai gyvensenai, savo kūnui, kadangi posakis, kad „Sveikame kūne – sveika siela“ pasiteisina vis labiau. Suprantama, kad grožio madoms sukantis ratu – moterys pripūstas lūpas keičia natūraliomis, silikoninius veidus – gyvais ir žvaliais, o didelį dekoratyvinės kosmetikos kiekį ant veido – minimaliu savo natūralios išvaizdos bruožų paryškinimu.

Ne visa ekologiška kosmetika stebuklinga

Daugeliui žmonių žodžiai „ekologiška“, „natūralu“ kelia tik teigiamas asociacijas ir tikimasi, kad įsigijus brangų kremą, kuris pagamintas iš natūralių medžiagų, bus lengva susitvarkyti su odos problemomis. Deja, kaip ir daug cheminių komponentų turinti kosmetika, taip ir natūrali – tinka ne visiems. Kosmetikoje dominuoja vienas arba keli pagrindiniai ingridientai, kurie gali tikti Jūsų odai arba gali jai sukelti alergiją. Lygiai taip kaip skaitote etiketes ieškodami priemonės be eko ženklo, taip pat reikia skaityti ir perkant ekologišką ar natūralią kosmetiką: „Paprasčiausiai, vien tai, kad ji yra ekologiška dar nereiškia, kad ji padės susitvarkyti su odos, plaukų problemomis. Reikia rasti tokią, kuri konkrečiai labiausiai tinka Jums“, – patirtimi dalijasi internetinės prekybos vietos ekogrozis.lt kūrėja.

Gamintojai kartais meluoja

Žinoma, augant paklausai išaugo ir pasiūla, tad šiuo metu nuėjus į prekybos centrus galite rasti labai daug produktų, kurių reklamose teigiama, kad tai – ekologiškas gaminys. „Verta pabrėžti, kad ne visi ekologiškumo ženklą turintys produktai yra natūralūs. Gamintojai kartais sukčiauja, tad pirkite tik iš patikimų prekybos vietų, kuriose prekiaujama žinomais prekiniais vardais, pavyzdžiui, Allos, visame pasaulyje žinoma BEMA Cosmetici, dažniausiai moterų pasirenkama You and oil“. Juolab, prisidengiant natūralumo etikete gamintojai savo gaminius parduoda didesniais įkainiais. Ekologiška kosmetika nebūtinai turi kainuoti šimtus. Šiuo metu ji yra prieinama kiekvienam. Tik reikia mokėti pasirinkti.

Ekogrožis – ne tik kūnui, tačiau ir sielai

Ekologiškos kosmetikos nauda – akivaizdi, tačiau kad būtumėte ramus, jog tikrai perkate sertifikuotus natūralios gamtos gaminius be sulfitų – pirmiausia turite rasti vietą, kuri tikrai siūlo tokią produkciją. Lietuvoje viena populiariausių ekologiškų gaminių prekybos vietų yra www.ekogrozis.lt. Tai virtualus gamtos kampelis, kuriame galite rasti visko, ko reikia Jūsų grožiui bei sveikatai.

Daugiausia dėmesio sulaukia natūrali dekoratyvinė bei higieninė kosmetika. Prekybos vietoje rasite visame pasaulyje puikiai žinomų prekinių vardų gaminius: Logona, Trend Sensitive, Blonde Bombshell, BEMA ir daugelį kitų. Gražūs žmogaus kūnas neatsiejamas ir nuo gražaus vidaus, tad svarbu kasdien valgyti sveiką bei ekologišką maistą. Šioje prekybos vietoje galite rasti ir natūralius bei organizmui naudingus maisto produktus: kruopas, įvairius makaronus, gėrimus, sveikus užkandžius, užtepėles, prieskonius… viską, ko reikia subalansuotai mitybai! Galiausiai, laimingas žmogus bus tik laiminguose namuose, tad juos prižiūrėti siūlome naudojant ekologiškas valymo priemones baldams, grindims, priemones skirtas indaplovėms, skalbimo priemones, kurios puikiai tinka jautrios odos, alergiškiems asmenims.

Vienoje vietoje – viskas ko reikia, kad Jūsų kūnas ir siela būtų jaukiuose namuose!

Kaip naudoti ekologišką kosmetiką?

Juokaujama, kad užsisakius molio kaukę turbūt gausite sausą molį, o namuose pati turėsite susimaišyti kitus ingridientus. Tam tikra prasme yra dalis tiesos, kadangi ekologiški gaminiai tarnauja trumpesnį laiko tarpą, tad stengiamasi pateikti produktą taip, kad jis kuo ilgiau džiugintų. Svarbiausia taisyklė naudojantiems natūralią kosmetiką – tikrinti jos galiojimo laiko tarpą, kadangi jis tikrai bus mažesnis nei kad be eko ženklo pagamintos kosmetikos.

Taip pat, jeigu jau nusprendėte rūpintis savo kūnu natūraliau – siūlome naudoti ne tik higienai skirtas priemones, tačiau ir dekoratyvinę kosmetiką, šepetėlius, kurie yra draugiški gamtai bei gyvūnams, žinoma, namų ruošos ploviklius bei kitas priemones, kurios padės rūpintis savimi, artimaisiais ir savo namais.

Ar verta naudoti ekologiška kosmetiką?

Ar tikrai ekologiška kosmetika yra tik mados reikalas? Tam tikra prasme ekologiška kosmetika šiuo metu tikrai yra madingas sprendimas. Tačiau mada neatsiejama ir nuo privalumų, kurie paskatina žmones mokėti šiek tiek daugiau už gaminį. Pirmiausia, žinoma, malonumai Jūsų kūnui, kadangi priemonės, kuriose yra kuo mažiau cheminių medžiagų – „draugiškesnės“. Taip pat prie natūralių komponentų organizmas kur kas rečiau pripranta. Pavyzdžiui, ilgą laiką naudojus šampūną su sulfatais vėliau sunku atpratinti plaukus nuo jų. Su ekologiška kosmetika taip nenutiks. Svarbiausia, kad eko kosmetika padės išlaikyti Jūsų natūralų grožį, tad sustabdysite laiką ir be chirurgo įsikišimo. Kuo daugiau natūralumo – tuo žmogaus kūnas laimingesnis. O kuo laimingesnis žmogaus kūnas – tuo laimingesnė ir siela.

www.ekogrozis.lt – gamtos kampelis, kuriame jaunystės, sveikatos bei grožio įkvėpti gali kiekvienas ir kiekviena. Juk sustabdyti laiką su tinkamomis priemonėmis yra taip paprasta!


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *