Iš dabartinės sostinės į senąją – vilniečiai lankėsi Trakuose

Parašyta: 2019-06-10 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Birželio 6 d. Vilniaus AVMI šį kartą lankėsi Trakuose – mieste, garsėjančiame ežerais, kibinais ir viduramžius menančia pilimi. Tiesa, Vilniaus AVMI atstovai vyko ten ne pramogauti, o aptarti svarbių bendradarbiavimo klausimų su Trakų rajono savivaldybe ir „Trakų žemės“ redakcija.

„Trakų žemės“ redakcijoje – (iš kairės) Vilniaus AVMI RMMS (Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus) vyr. specialistas Artūras Zaremba, Vilniaus AVMI RMMS (Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus) vedėja Birutė Jurgelevičienė, „Trakų žemės“ buhalterė Stanislava Žuravska, Vilniaus AVMI laikinai einanti viršininkės pareigas Virginija Ginevičienė, Vilniaus AVMI MPD (Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių Prievolių departamento) vyr. patarėja Rima Sėliukienė, „Trakų žemės“ redaktorė Jolanta Zakarevičiūtė ir direktorius-vyr. redaktorius Juozas Vercinkevičius

Apsilankymas Trakuose prasidėjo nuo vizito Trakų r. savivaldybėje. Susitikime su Trakų r. savivaldybės mere Edita Rudeliene ir administracijos darbuotojais dalyvavo Vilniaus AVMI viršininkė Virginija Ginevičienė, MPD skyriaus vyr. patarėja Rima Sėliukienė, RMMS skyriaus vedėja Birutė Jurgelevičienė kartu su vyr. specialistu Artūru Zaremba. Taip pat  susitikime su savivaldybės atstovais dalyvavo ir VMI prie FM APAD vyr. specialistė Izolda Martusevičienė. Kaip ir ankstesnių susitikimų su kitomis savivaldybėmis metu, aptarti savivaldybei mokami nekilnojamo  turto ir žemės mokesčiai, gyventojų pajamų mokesčio paskirstymas bei naujausia su tuo susijusi informacija,  bendradarbiavimas tarp institucijų, bendros iniciatyvos, visuomenės sąmoningumo skatinimas ir informacijos sklaida apie šešėlinę ekonomiką.

Vėliau sekė vizitas „Trakų žemės“ redakcijoje. Šio susitikimo metu pasidžiaugta jau vykstančiu glaudžiu bendradarbiavimu tarp Vilniaus AVMI ir „Trakų žemės“ redaktorių – aktyviai skelbta informacija tiek deklaravimo laikotarpiu, tiek dabar, artėjant atsiskleidimo galimybės galutiniam terminui – liepos 1 d. Vilniaus AVMI atstovai taip pat akcentavo šešėlinės ekonomikos žalą, iliustruodami VMI šiuo metu plačiai žiniasklaidoje naudojamais praktiniais-situaciniais pavyzdžiais, jog šešėlis  kenkia visų pirma ne valstybei, o pačiam žmogui.

Tiek apsilankymas Trakų r. savivaldybėje, tiek redakcijose praėjo maloniai – išsakytos pastabos, išklausytos istorijos, tikėtina padės dar glaudžiau bendradarbiauti ir geriau suprasti abiejų šalių poreikius bei juos atliepti.

Parengė Vilniaus AVMI


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *