Iš geležinkelio stoties – tiesiai į Trakų pilį

Parašyta: 2015-07-03 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Savivaldybė, Trakai |
IMG_1635

Nuo liepos 4 dienos vykstantys į Trakus traukiniais galės iš jų persėsti į pantoninius laivelius ir jais patogiai pasiekti Trakų pilį. Į Trakų geležinkelio stotį taip pat nereikės grįžti pėstute – tie patys laiveliai keleivius parplukdys ir atgal.

Šias džiugias naujienas pristatanti bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ tikisi, jog dėl to vasarą Trakuose apsilankys daugiau turistų, kurie iki šiol čia dažniausiai vykdavo automobiliais.

Stotyje – traukinių ir laivelių bilietai

Pirkdami kelionės bilietus Vilniaus, Lentvario bei Trakų geležinkelio stotyse keleiviai galės įsigyti ir specialius bilietus pantoniams laiveliams. Atskiras plaukimo bilietas vienam keleiviui papildomai kainuos 3 eurus ir sudarys galimybę plaukti du kartus – iki Trakų pilies ir atgal link geležinkelio stoties.

Pantoninių laivelių plaukimo ir traukinių grafikai yra suderinti. Iš Vilniaus traukiniai išvyksta 9.45 ir 13.30 val., o iš Trakų – 14.29 ir 20.05 val. Laiveliai plaukia nuo stoties plaukia 10.45 ir 14.30 val., o atgal nuo Trakų pilies grįžta 13.50, 19.30 val.

„Trakų žemės“ inf.

Parengta pagal www.15min.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *