Kokia dekoratyvinio apšvietimo paskirtis?

Parašyta: 2022-04-02 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Sode ar ūksmingame namų kieme dekoratyviniai žibintai padeda atsipalaiduoti nuo įkyraus ir erzinančio miesto šurmulio. Jų dėka savo valdose galima susikurti tikrą ramybės salelę, kuri nuspalvinama pačiomis maloniausiomis ir romantiškiausiomis spalvomis. Nuo to, kokius žibintus pasirinksite, priklausys visa jūsų namų aplinkos atmosfera ir saugus buvimas.

Kokių esama lauko šviestuvų?

Yra lauko šviestuvai, tarp jų ir žibintai, kuriuose įtaisytas judesio daviklis. Toks šviestuvas įsijungia iš karto po to, kai žmogus prie jo prisiartina ir po kurio laiko išsijungia jam pasišalinus. Yra ir tokių šviestuvų, kuriuos per dieną pakrauna saulės energija. Šviestuvų lempelės skiriasi savo ryškumu ir spalva. Lauke nebūtina naudoti itin ryškios šviesos, nes, dienai pasibaigus, akys vis labiau pripranta prie prieblandos ir nebenori būti akinamos. Rinkdamiesi šviestuvo rūšį, pirmiausiai pagalvokite apie vietą, kur juos įrengsite. Vienokie šviestuvai tiks takui ar kiemo vartams apšviesti, kiti romantiškesnėms vietelėms papuošti.

Kur ir kokius galima įtaisyti žibintus?

Prie sienos tvirtinami žibintai dažniausiai naudojami apšviesti pagrindinį namų įėjimą, jie montuojami iš abiejų durų pusių. O tie žibintai, kurie įtaisomi ant žemės paviršiaus ar ant nedidelių stulpelių, puikiai pasitarnauja keliukų ir takų apšvietimui. Jei žibintai naudojami tik trumpą laiką, pavyzdžiui, vakarėlio lauke metu, jie dažniausiai būna pagaminti iš popieriaus, juos galima pritvirtinti prie tvoros. Šio tipo žibintuose apšvietimui būna naudojamos žvakės, bet tada reikia laikytis išskirtinių saugumo priemonių. Žibintai, kuriuose naudojami nedidelės šviesos diodai, labiau garantuoja priešgaisrinį saugumą.

Kokie žibintai energetiškai yra taupiausi?

Kadangi popieriniai žibintai yra labai nepatvarūs, todėl kur kas patikimesni yra plastikiniai arba metaliniai šviestuvai, jie tinkami vienam sezonui, kaip šaunios dekoracijos sode vykstantiems šventiniams renginiams, vakariniams pobūviams. Dekoratyviniams žibintams tinka mažos galios lemputės, kurias galima naudoti lauko sąlygomis. Lemputės būna įvairiausių formų ir stilių. O patys paklausiausi yra tie dekoratyviniai žibintai, kurie naudoja saulės baterijas, nes jų naudojimas labai pigiai kainuoja. Taupymo sumetimais taip pat yra paklausios ir kompaktiškos fluorescencinės bei LED lemputės, kurios sunaudoja labai mažai elektros energijos.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *