Kovo 11-oji Rūdiškėse: gražiai, šviesiai, aukštai

Parašyta: 2014-03-14 | Kategorija: Naujienos, Rūdiškės, Seniūnijos |
Įpareigojimas kiekvienai kartai

Įpareigojimas kiekvienai kartai

 

Šventinė eisena

Šventinė eisena

 

Kovo 11-oji, mūsų šalies Nepriklausomybės  atkūrimo diena, buvo paminėta visame Rūdiškių miestelyje.
Šiemet Rūdiškių gimnazijos ir Rūdiškių muzikos mokyklos bendruomenių iniciatyva sukurta šventė „Lietuvą kuriame mes patys…“. Prie jos organizavimo aktyviai ir nuoširdžiai prisidėjo Rūdiškių Švč. Jėzaus širdies bažnyčia, seniūnija, Trakų kultūros rūmų Rūdiškių padalinys, muzikos mokykla, vaikų lopšelis – darželis „Pasaka“. Įsitikinome: kartais reikia tik idėjos, kad paaiškėtų, kiek daug iš tiesų mes mokame ir galime kartu.
Šventė prasidėjo gimnazijos kieme, kur pirmiausia vyko Rūdiškių gimnazijos būrio parodomoji programa. Iškilminga Kovo 11-osios proga visi susirinkusieji pagaliau galėjo pamatyti Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono būrių rikiuotės konkurso nugalėtojų – gimnazijos būrio – pasirodymą.
Po jo į dangų pakilo trijų spalvų balionai su palinkėjimais Lietuvai. Jiems skriejant virš miestelio, iš gimnazijos kiemo pajudėjo šventinė eisena iki bažnyčios, kur buvo aukojamos Šv. Mišios už Lietuvą ir vaikų bei mokinių meninė koncertinė programa.
Graži diena, šviesūs žmonės, aukštyn pakylėtos mintys – tokia ir turi būti tikra šventė. Džiaugiamės, kad tokią ją susikūrėme mes patys.

Loreta  Masienė,
Rūdiškių gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Neringos Slavinskaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *