Liberalai reikalauja skelbti naujus rinkimus Trakuose

Parašyta: 2015-03-05 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Politika, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis ir Trakų rajono merė Edita Rudelienė bei Liberalų sąjūdžio Trakų skyrius šiandien kreipėsi į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) su prašymu anuliuoti savivaldos rinkimų Trakų rajone rezultatus ir skelbti šiame rajone naujus rinkimus, užtikrinant skaidrų jų organizavimą.

„Kadangi Vyriausioji rinkimų komisija iki šiol vis dar negali aiškiai patvirtinti, kad rinkimų rezultatai Trakuose yra patikimi ir skaidrūs, o viešoje erdvėje paskleistos abejonės dėl galimų rinkimų pažeidimų vis dar yra neišsklaidytos, raginame Komisiją prisiimti atsakomybę ir surengti naujus rinkimus Trakų rajone. VRK privalo užtikrinti, kad balsavimas ir rezultatai būtų patikimi“, – teigia Liberalų sąjūdžio pirmininkas E. Masiulis.

Trakų rajono merė Edita Rudelienė stebisi, kad Vyriausioji rinkimų komisija, kurios liberalai ne kartą prašė aiškių atsakymų dėl galimų rinkimų pažeidimų Trakų rajone, iki šiol aiškiai neįvardino, ar rajone per rinkimus buvo perkami balsai ir jeigu taip, už kurią politinę partiją ar kandidatus.

„VRK atstovai į mūsų užklausas nepateikia jokių atsakymų. Vietoj to, kad išsklaidytų abejones ir pateiktų faktus dėl Trakų rajone vykusių rinkimų, VRK atstovai viešai skleidžia įtarimus dėl galimų pažeidimų, taip sukeldami visuomenės nepasitikėjimą balsavimo rezultatais. Trakų rajono mere dirbu septynis mėnesius, jaučiu atsakomybę ir įsipareigojimą Trakų krašto gyventojams. Todėl kartu su partija esu pasirengusi dalyvauti pakartotiniuose rinkimuose“, – pažymi E. Rudelienė.

kreipimasis

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *