Merė E. Rudelienė atstovauja Lietuvai Vietos valdžios ir regionų kongrese Strasbūre

Parašyta: 2019-04-04 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė kartu su dar trijų savivaldybių vadovais atstovauja Lietuvai Europos Tarybos Vietos valdžios ir regionų kongreso pavasarinėje plenarinėje sesijose Strasbūre.

 

Lietuvos atstovai Vietos valdžios ir regionų kongrese Strasbūre(iš kairės) : Pasvalio rajono savivaldybės meras G. Gegužinskas, Trakų rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė, Akmenės rajono savivaldybės meras V. Mitrofanovas

Kongreso darbe taip pat dalyvauja Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas.

„Šios sesijos pagrindinė tema – „Merai – demokratijos saugotojai“. Diskutuojama apie rinkimų sistemas skirtingose valstybėse, merų teises, atsakomybes, pareigas, nepotizmą, net merų saugumą Europos šalyse.

Darbotvarkėje – klausimai apie nacionalinių delegacijų sudarymą, kongreso biudžetą, jaunimo įtraukimą. Taip pat bus pristatytos Lenkijos ir Moldovos savivaldos tyrimų ataskaitos“, – apie darbą Strasbūre pasidalijo savo mintimis merė E. Rudelienė.

Jos žodžiais, patirtis aukščiausio lygmens Europos politinio gyvenimo forume ne tik praplečia akiratį, suteikia naujų žinių, bet ir skatina pokyčiams, kurių taip laukia žmonės, padeda greičiau veikti ir pasiekti laukiamų rezultatų.

Trakų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *