Neįgalūs vaikai bus pavežami nauju mikroautobusu

Parašyta: 2019-11-07 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Lapkričio 5 dieną rajono savivaldybės vadovai perdavė ką tik nupirkto   mikroautobuso, pritaikyto vežti neįgaliuosius, raktelius ir dokumentus Trakų pradinės mokyklos laikinajai direktorei Irenai Nevedomskienei.

Iš kairės – rajono savivaldybės mere E. Rudelienė, merės pavaduotoja M. Puč, savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius, savivaldybės  Socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja A. Vunš, Trakų pradinės mokyklos laikinoji direktorė T. Nevedomskienė

Mokyklos patalpose yra įsikūręs neįgalių vaikų socialinės globos skyrius ir naujo automobilio jiems pavežti skyriaus darbuotojai seniai laukė. Senasis autobusiukas, kuriuo naudojosi skyriaus darbuotojai, dažnai genda, jo remontas brangus, naudojimo kaštai nemaži.

Visiškai naujas autobusas įsigytas rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, tam yra pritarusi rajono savivaldybės taryba. Nupirktas mikroautobusas „Ford Transit“ – 9 vietų, su mobiliu tilteliu neįgaliojo vežimėliui pakelti ir saugiai talpinti automobilio salone.

„Gerokai palengvės ir vaikų priežiūra, ir darbuotojų darbas. Šiame skyriuje nelengva dirbti, nes neįgaliems vaikams reikalingas ypatingas dėmesys. Tad visada saugiai juos pavežti, pasitelkus naują specialiai pritaikytą transportą – ne tik svajonė, bet jau realybė“, – sakė rajono savivaldybės mere Edita Rudelienė.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *