„Pasitikime pavasarį“ – inkilų kabinimo šventė

Parašyta: 2019-03-29 | Kategorija: Gamta, Mokyklos, Naujienos |

Kiekvienais metais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (toliau – LVŽS) Trakų skyriaus nariai rengia akciją, kurios metu kabina inkilus su Trakų rajono mokyklų mokiniais ir darželinukais.

LVŽS Trakų skyriaus pirmininko pavaduotojas Kęstutis Abucevičius su jauniausiaisiais paukščių mylėtojais kabino inkilus

Šį kartą akcija apsilankė vaikų darželyje, esančiame Rykantų daugiafunkciame centre, kur susirinko jauniausieji paukščių mylėtojai. Visi turėjo progą prisidėti prie šio kilnaus tikslo ir padėti pas mus sugrįžtantiems paukščiams įkuriant jiems namelius medžiuose. Vieni vaikai laikė ir tyrinėjo inkilus, kiti tiesiog stebėjo ir mokėsi.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet inkilus parūpina LVŽS Trakų skyriaus pirmininkas Senųjų Trakų ūkininkas Vladyslav Kravčun, kuris juos su LVŽS Trakų skyriaus kolegomis atveža į mokyklas ir darželius. Skatinti vaikus domėtis mūsų gamta, taip pat suteikti jiems progą nuveikti gerą darbą yra labai svarbu – taip ugdomas doras pilietis, kuris ateityje rūpinsis ir padės kitiems. Mes visi prisidedame prie mūsų ateities, tad dėmesys vaikams ir gamtai yra labai svarbus.

Per keletą metų inkilų prikabinta tiek, kad paukščiai be abejo renkasi apsistoti mūsų rajone, nes čia jiems vietos tikrai atsiras.

 

Karolis SAVICKIS,

LR Seimo narės Guodos Burokienės padėjėjas

Autoriaus nuotr

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *