Pirmosios Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos rajone

Parašyta: 2016-06-10 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Rūdiškės, Trakai |

„Aš – lengvaatletis“ – tai lengvaatlečių tradicinė sporto šventė, kur lyg viena šeima susiburia esami ir buvę lengvaatlečiai, jauni ir suaugę, tėvai  ir draugai, šeimos.

Š. m. birželio 3 d. lengvaatlečiai pažymėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną netradiciškai – trijų kartų išbandymas trikovės varžybose.

Gausiai susirinkusius trikovės varžybų lengvaatlečius pasveikino ir gerų startų linkėjo Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, Rūdiškių gimnazijos direktorė Jelena Ignatovič, olimpietis Dainius Virbickas, Ukrainos Belaja Cerkov treneris Sergej Lisovsky.

Renginio organizatorė ir projekto „Sveika šeima – aktyvi šeima“ koordinatorė Laima Sinkevičienė pristatė dėl lengvaatlečių titulo susirungsiančių bendruomenių: Rūdiškių, Lentvario, Trakų, Tiltų komandas. Taip pat pasidžiaugė, kad šventėje dalyvauja ir svečių iš užsienio: vaikų – tėvelių trikovės komanda iš Ukrainos, TJLC savanoriai iš Armėnijos ir Prancūzijos.

Žingsnis po žingsnio, petys į petį, vyko sprinto, metimų, ištvermės rungtys, bendroji pramankšta su Rūdiškių gimnazistėmis.

Šiaurietiško ėjimo entuziastai atskleidė dvasinį šios veiklos grožį, papasakodami naujoves. Visi buvo sužavėti Rūdiškių gimnazijos direktorės pavaduotojo Leonard Tunevič suburta komanda, kurią sudarė Lentvario m. grupės „Bočiai“ senjorės, Rūdiškių m. senjorės, moksleiviai. Jų ryžtas ir užsidegimas sveikos gyvensenos propagavime  – visiems mums sektinas pavyzdys.

Smagią nuotaiką pagyvino Vladimiro Sašenko ir Alvydo Andrijausko, Thibauld Debuire ir Tigran Aleksanyan duetų atliekamos dainos, bendri vaikų žaidimai. Skania grikių koše vaišino Rūdiškių bendruomenės „Pušynas“ atstovai.

Linksmi veidai, sotūs vaikai liudijo apie bendruomenių vienybę. Lyg viena šeima mes džiaugėmės tiek lietuvių, tiek ukrainiečių pergalėmis ir galimybe kitaip pažymėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Tęstinis projektas „Sveika šeima – aktyvi šeima“ atvertė dar vieną puslapį, kuriame užsimezgė tautų bendradarbiavimas, skatinamas vaikų, jaunimo, bendruomenių užimtumas ugdant sveikatingumo tradicijas.

Kiekviena amžiaus grupė buvo įvertinta Kūno kultūros ir sporto centro medaliais, Lentvariečių – skanėstais padalinti vaikams, Rūdiškiečiai padalino savo krašto žemėlapius svečiams. Trakų r. savivaldybės atminimo dovanėlėmis paskatinti svečiai bei jauniausieji šventės dalyviai. Pramogų parko „Ąžuolynė“ kuponais paskatintos šeimos. Sveikinome ir šių metų Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių 3- ios vietos prizininkus: trakietę Liviją Nasutavičiūtę (treneriai L. Tichonova ir D. Virbickas) ir lentvarietį Eriką Keiziką (trenerė Laima Sinkevičienė).

„Gražesnio žodžio nerandu  už gražų lietuvišką AČIŪ!“ – šia iš projekto koordinatorės lūpų nuskambėjusia gaida baigėsi šventė.

Šventės organizatoriai dėkoja visiems savanoriams, teisėjams už pagalbą, rėmėjams už paramą, Rūdiškių gimnazijos kolektyvui už bendradarbiavimą ir sveikatingumo skatinimą, svečiams už šiltus žodžius ir pasitikėjimą. Lengvaatlečiams linkime gerų startų Lietuvos lengvosios atletikos sporto žaidynėse, varžybose!

Projekto koordinatorė Laima Sinkevičienė


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *