Šią savaitę – intensyvus institucijų dėmesys krovinių pervežėjams

Parašyta: 2017-07-26 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos |

Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI) rekomendacija mokesčių mokėtojams pasitikrinti, kuriais atvejais privaloma teikti važtaraščių duomenis į i.VAZ. Canotte Atlanta Hawks ir i.MAS sistemas, jau duoda apčiuopiamą naudą. Sąžiningi mokesčių mokėtojai šiemet vien PVM sumokėjo 1,152 mlrd.

 • Nike Air Max 2017 Rosso Uomo
 • €, t. Georgia Bulldogs y. 125,8 mln.

 • Air Max 2017 Donna Verdi
 • Air Yeezy For Sale € (12,3 proc.) daugiau nei pernai.

  VMI informuoja, kad gegužės 22–28 d. Portland Trail Blazers konsoliduotos VMI, Policijos ir Muitinės departamentų, Valstybinės kelių transporto inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnų pajėgos visoje šalyje vykdo intensyvias krovinių gabentojų patikras keliuose. Under Armour Soldes Jų metu institucijų specialistai ir pareigūnai tikrina, ar kroviniai gabenami laikantis taisyklių ir ar yra registruoti VMI i.VAZ sistemoje.

  „Vyksiančių plataus masto patikrų metu VMI vertina, kaip krovinių vežėjai laikosi reikalavimo teikti išrašomų važtaraščių duomenis į išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS) Elektroninių važtaraščių posistemį i.VAZ. VMI manymu, krovinių pervežėjai turėjo pakankamai laiko prisitaikyti prie naujo krovinių registravimo i.VAZ reglamentavimo, tad šią savaitę kartu su kolegomis iš kitų institucijų vertiname, ar visi mokesčių mokėtojai tinkamai vykdo savo prievoles“, – sako VMI Kontrolės departamento direktorius Marius Žemgulis, pažymėdamas, kad kitos kontroliuojančios institucijos gabenamus krovinius vertina pagal savo kompetenciją.

  Mokesčių administratorius rekomenduoja krovinių vežėjams dar kartą pasitikrinti, kuriais atvejais privaloma teikti važtaraščių duomenis į i.VAZ. Von Miller Jerseys Atnaujinta informacija paskelbta VMI svetainėje: Konsultacinės medžiagos katalogas à I.MASài.VAZàBendrojo pobūdžio klausimai àAr visais atvejais mokesčių mokėtojai privalo teikti krovinio važtaraščio duomenis VMI?

  Ankstesnių patikrų rezultatai rodo, kad didžioji dalis tikrintų krovinių gabentojų tinkamai teikia važtaraščių duomenis – 77 proc.

 • AIR MAX 2016
 • atvejų VMI neturėjo jokių priekaištų. Teddy Bridgewater Louisville Football Jerseys Kitais atvejais nustatyta pažeidimų – t. y.

 • Adidas Ultra Boost Donna
 • nors mokesčių mokėtojai yra i.VAZ vartotojai, tačiau arba iš viso nepateikė, arba teikė tik dalies gabenamų krovinių važtaraščių duomenis, taip pat kroviniai gabenti su PVM sąskaitomis faktūromis, atitinkančiomis važtaraščius, tačiau jų duomenys į i.VAZ nepateikti, klaidingai traktuojamas gabenimas savo sąskaita. new balance 993 outlet Air Max 2017 Goedkoop VMI pastebėjo, kad pasitaiko ir grubių piktnaudžiavimo atvejų, kai duomenis į i.VAZ bandoma perduoti patikrinimų metu. air max pas cher

  Pažymėtina, kad po ankstesnių kontrolinių patikrinimų keliuose, apie 20 bendrovių sulaukė papildomo VMI dėmesio: įtarimų sukėlė daug anuliuotų važtaraščių i.VAZ sistemoje, taip pat didelis gaunamų krovinių kiekis, nors siunčiamų – buvo mažas ir pan.

  i.MAS sistema startavo praėjusiais metais. Nike Air Max 2016 Goedkoop

 • NIKE AIR ZOOM VOMERO 12
 • Per 4 š.m. mėnesius į nacionalinį biudžetą surinkta 12,4 proc. (283,3 mln.

 • ADIDAS EQT SUPPORT ADV
 • John Elway Jerseys €) daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį (iš viso – 2,57 mlrd. nike air max Flyknitdamskie €).

  VMI primena, kad visa naujausia ir aktualiausia informacija publikuojama VMI interneto svetainės i.VAZ skiltyje http://www.vmi.lt/cms/i.vaz.

  Užs. Nr.

  Komentarai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *