Sveikinimai „Trakų žemės“ ir „Vorutos“ redakcijų darbuotojams

Parašyta: 2020-05-07 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė atsiuntė sveikinimą „Trakų žemės“ ir „Vorutos“ redakcijų darbuotojams Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Jos patarėja Evelina Kislych-Šochienė perdavė rajono vadovės sveikinimą ir įteikė merės vardinį tortą. Dėkojame merei Editai Rudelienei ir Trakų rajono savivaldybės komandai bei Evelinai Kislych-Šochienei.

Profesinės šventės proga redakcijų darbuotojus pasveikino Trakų rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Vilkauskas, kuris kartu perdavė ir Trakų istorijos muziejaus direktorės Alvygos Zmejevskienės nuoširdžius palinkėjimus ir  dovaną.

Šventės proga redakcijas taip pat sveikino LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Jonas Liesys ir Seimo narys Juozas Baublys, Valstybinio Kernavės kultūrinio rezervato direkcijos vyriausioji muziejinių rinkinių saugotoja Jadvyga Purvaneckienė, Trakų rajono savivaldybės  ryšių su visuomene specialistė Sigita Nemeikaitė, žurnalistai Joana Katinienė, Kęstutis Petkūnas ir Jonas Počepavičius, fotografas Vytautas Žemaitis, Tiltų bibliotekos vedėja ir mūsų nuolatinė bendradarbė Elena Žilinskienė, Antanas Ikasala, Romualdas Tinfavičius ir kt.

 

 

„Trakų žemės“ inf.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *