Tarptautinis krovinių pervežimas – kiekvieno patogumui

Parašyta: 2017-12-08 | Kategorija: Kelionės, Naujienos |

Ieškote patikimo, patogaus, efektyvaus būdo pervežti įvairius krovinius iš vienos šalies į kitą? Tarptautinis krovinių pervežimas – puikus pasirinkimas, kuris laikui bėgant darosi vis populiaresnis bei naudingesnis. Vis dėlto, norint jį atlikti sėkmingai, reikalingos aukštos kokybės transporto priemonės bei profesionalūs vežėjai.

 

Kokiais būdais gali būti pervežami tarptautiniai kroviniai?

Jeigu norite, kad daliniai arba pilni kroviniai pasiektų Europą, Šiaurės, Pietų Ameriką, Afriką, Tolimuosius Rytus, pasinaudokite jūrinių konteinerių suteikiamomis galimybėmis. Krovinių pervežimui naudojamas jūrų transportas yra aukštos kokybės, todėl nuo išorinio aplinkos poveikio apsaugo įvairios paskirties daiktus. Tuo tarpu, kelių transportu pervežimas gali būti vykdomas į Europos šalis arba Rusiją, Baltarusiją, Moldovą, Ukrainą, Kazachstaną. Dar vienas tarptautinis būdas pervežti krovinius nesunkiai pritaikomas oro transportui. Šiuo atveju kiekvienas gali sutaupyti laiko ir nesijaudinti dėl greitai gendančių ar vertingų produktų gabenimo.

 

Kodėl verta rinktis tarptautinius krovinių pervežimus?

Esate verslininkas ir norite savo verslo plėtrą vykdyti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse? Tuomet pasinaudokite tarptautiniu krovinių pervežimu bei jo suteikiamomis galimybėmis. Su moderniomis, kokybiškomis, patikimomis transporto priemonėmis vienu metu, skirtingais būdais galima pervežti prekes į įvairias pasaulio šalis. Kompleksiškos, multimodalinės paslaugos padeda sutaupyti kiekvienam brangaus laiko, lėšų bei ypač tinka norintiems efektyviai pervežti didelės apimties krovinius. Taip pat išskirtinai svarbioms prekėms yra skiriamas ypatingas dėmesys ir užtikrinamas aukšto lygio saugumas. Pavojingi, specifinės paskirties bei nestandartiniai kroviniai yra kruopščiai tikrinami ir paruošiami gabenimui.

 

Pasirūpinkite reikalingais dokumentais

Jeigu nusprendėte, jog Jūsų kroviniams yra reikalingas tarptautinis pervežimas, svarbu pasirūpinti visais reikiamais dokumentais. Nežinote, kaip tai padaryti patiems? Tuomet pasinaudokite profesionalų paslaugomis.

CRM (tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija) – vienas iš pačių svarbiausių dokumentų. Tokios konvencijos pagalba yra reguliuojami vežimo santykiai, užtikrinami Lietuvos vežėjų interesai bei stiprinamas bendradarbiavimas tarp įvairių institucijų. Be to, rekomenduojama atkreipti dėmesį į Lietuvos Respublikos muitinės ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos sprendimus. Šie nutarimai yra naudingi, jeigu norite praplėsti savo žinias apie su prekių gabenimu susijusius santykius.

Tarptautinis įvairių daiktų pervežimas gali turėti įtakos ne tik Jūsų verslo sėkmei, bet ir visos šalies ekonomikai ar kitų įmonių veiklai. Todėl naudokitės tik savo srities specialistų paslaugomis – UAB „ALPI Baltika” komanda pasiruošusi Jums padėti!

 

DAUGIAU INFORMACIJOS: http://www.alpi.lt/tarptautinis-kroviniu-pervezimas/


 

Tarptautinių, ypač didelių, krovinių pervežimas greičiausias ir patogiausias yra plukdant jūra konteineriuose.  Konteineriai gali būti skirtingų tipų: universalūs ir specializuoti. Specializuoti konteineriai išlaiko temperatūrą pasirinktinai nuo –25 laipsnių šalčio iki +25 laipsnių šilumos. Plukdymo jūra kaina priklauso nuo krovinio dydžio ir gabenimo specifikos.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *