Trakų pusmaratonyje jėgas išbandys ir rajono merė

Parašyta: 2018-05-11 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Sportas, Trakai |

Gegužės 13 dieną Trakuose šeštąjį kartą vyks „Eurovaistinės Trakų pusmaratonis“, kuriame ketina dalyvauti ne vienas tūkstantis bėgimo entuziastų. Tarp jų bus ir mūsų rajono bėgimo mėgėjų.

Trakų pusmaratonyje ketina dalyvauti ir rajono savivaldybės merė E. Rudelienė, gavusi ir dovaną, ir įpareigojimą – pusmaratonio marškinėlius, kuriuos įteikė varžybų organizatorius Evaldas Martinka

Šios sporto varžybos, suteikiančios Trakams jaunystę, grožį, džiugų ir laimingą šurmulį, kviečia įsilieti į sportuojančiųjų gretas. Prie starto linijos žada rikiuotis ir rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, gavusi ir dovaną, ir įpareigojimą – pusmaratonio marškinėlius, kuriuos įteikė varžybų organizatorius Evaldas Martinka.
„Trakų pusmaratonis yra vienas svarbiausių vasaros sezono pradžios renginių. Džiaugiamės, kad pusmaratonis pritraukia vis daugiau, įvairaus amžiaus dalyvių tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų šalių. Tai puiki sporto šventė ir miestelėnams, ir mūsų svečiams. Tad nuoširdžiai kviečiu į senąją sostinę Trakus – čia laukia sklidini ežerai gerų emocijų“, – sakė rajono savivaldybės merė  E. Rudelienė.
Įvairaus amžiaus ir pajėgumo sportininkai galės rinktis klasikinę pusės maratono (21 047 m) distanciją, 10,5 km ar 5 km bėgimus, jaunieji bėgikai kovos
1 km nuotolyje, o šeimos, turinčios mažų atžalų, tą patį nuotolį bus kviečiamos įveikti, stumiant vaikiškus vežimėlius.
Bėgimo dalyviai Trakų pusmaratonio trasą, kurią sudaro du ratai po 10,5 km, giria už analogų neturinčius vaizdus: nė vienas kitas bėgimas pasaulyje negali pasiūlyti unikalios galimybės vos ne viso bėgimo metu matyti Trakų pilį ir mėgautis Galvės ežero peizažu.
Gegužės 13 dieną vykstant pusmaratonio varžyboms, nuo 07:00 val. iki 15:30 val. mieste bus iš dalies ribojamas eismas. Eismo judėjimo schemos – www.trakai.lt, savivaldybės feisbuko paskyroje.

Trakų rajono savivaldybės informacija
Sigitos Nemeikaitės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *