Trakų rajono policija po reformų

Parašyta: 2017-07-26 | Kategorija: Naujienos, Policija |

Nuo 2017 m. gegužės 8 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. Andrew Heaney Jersey VPK) Trakų rajono policijos komisariatui vadovauja SIGITAS ŠEMIS, iki paskyrimo ėjęs Vilniaus aps.

 • Nike Air Presto Uomo
 • Scarpe Nike Air Max 90
 • VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus viršininko pareigas.

 • asics gel lyte 3 blu uomo
 • Praėjus pusantro mėnesio po paskyrimo Trakų rajono laikraštis „Trakų žemė“ susitiko su naujuoju Trakų rajono policijos komisariato vadovu ir pasiteiravo, kaip vyksta Trakų policijos darbas.

  Naujas Trakų rajono policijos komisariato vadovas Sigitas Šemis

  Kaip dabar atrodo Trakų rajono policijos komisariatas po nemažai diskusijų visuomenėje sukėlusios policijos reformos? Trakų policijos komisariatas po įvykusios policijos reformos turi du padalinius: Reagavimo ir Veiklos. new balance 373 uomo prezzo Reagavimo skyriaus pareigūnai yra tie, kurie pirmiausia atskuba pas pilietį jam prašant pagalbos ar įvykus nelaimei – jie užtik-rina greitą ir savieigį reagavimą į įvykius. Pagrindinė padalinio funkcija – pirmiesiems sureaguoti į pagalbos šauksmą, užfiksuoti aplinkybes, vietoje išsiaiškinti apie susidariusią situaciją, žodžiu, jie visuomet pirmieji „fronto linijoje“.

 • Adidas Superstar Donna
 • Veiklos padalinys užsiima ikiteisminiais tyrimais, administracine praktika. Šio skyriaus pareigūnai užsiima bendravimu su visuomene, renginių organizavimu, nagrinėja informaciją, patenkančią į komisariatą iš piliečių. Running Asics Sneakers Taip pat Veiklos padalinio kompetencijai priklauso visi administraciniai nusižengimai ir visas kitas policijai pavestas atlikti darbas.

  Plačiau pristatykite Reagavimo padalinį. Kiekvienas iš padalinių turi po 33 pareigūnų etatus. Canotta Cleveland Cavaliers Šiuo metu dar nesame visiškai susikomplektavę, turime laisvų darbo etatų, tačiau aktyviai ieškome žmonių, kurie galėtų įsilieti į Trakų rajono policijos komisariatą. Artimiausiu metu turėtų būti paskelbtos atrankos trims asmenims užimti vyriausiojo patrulio reagavimo poskyrio pareigas. Nike Air Huarache Sale Be to, nuo gegužės 29 d. Canotte Chicago Bulls Fjallraven Kanken No.2 goedkoop nike air max 2017 turime Lietuvos policijos mokyklos kursantą, Trakų rajono gyventoją, kuris atlieka pusantro mėnesio truksiančią praktiką Reagavimo padalinyje. Russell Wilson – Wisconsin Badgers Pasibaigus praktikai spręsime, ar jis bus tinkamas įsilieti į mūsų gretas. Air Jordan 10 Reagavimo padalinį artimiausiu metu pagal žmogiškuosius išteklius sukomplektuosime maksimaliai, kad nenukentėtų pilietis, kuris nori iš mūsų paslaugos, kad mes kiek įmanoma jį greičiau pasiektume ir jam padėtume.

  Papasakokite išsamiau apie Veiklos padalinį. Veiklos padalinio darbas yra komandinis. Andre Ethier Jersey Padalinys yra suskirstytas į keturias pagrindines grupes, o kiekvienai grupei vadovauja tos grupės vyriausiasis tyrėjas. Baskets Under Armour Trys grupės yra padalytos pagal teritorijas ir viena grupė yra proceso grupė. Kole Calhoun Baseball Jersey Pastarosios grupės pareigūnai atlieka ikiteisminius tyrimus esant įtariamajam, vėliau ikiteisminiai tyrimai keliauja į prokuratūrą ir teismą. Proceso grupės darbą organizuoja vyriausioji tyrėja Susana Suprinavičienė. Kitos trys grupės, kaip minėjau, yra suskirstytos pagal teritorijas: viena grupė aptarnauja Lentvario seniūniją, vadovauja vyriausiasis tyrėjas Jonas Banuškevičius. Antra grupė aptarnauja Trakų ir Senųjų Trakų seniūnijų teritoriją, darbą organizuoja vyriausioji tyrėja Jurgita Satkauskaitė. Likusi trečia grupė atsakinga už Rūdiškių, Onuškio, Paluknio, Grendavės, Aukštadvario seniūnijų teritorijas, šios grupės vyriausiasis tyrėjas Dainius Gagelis. Tokiu principu paskirsčius Veik-los padalinį visi procesai, kurie vyksta grupės aptarnaujamoje teritorijoje, yra tos grupės žinioje. Fjallraven Kanken Kinderen Grupės vyresnysis skirsto grupės pareigūnams užduotis, o grupės pareigūnai puikiai pažįsta savo teritoriją ir tuos mūsų „klientus“, kurie ten gyvena. Paskirstymo principas reikšmingas tuo, kad žmogus, kuris dirba tam tikroje teritorijoje, visus toje zonoje vykstančius procesus žinotų ir prognozuotų, vykdytų prevenciją, dirbtų su tos grupės bendruomene.

  O ko labiausiai šiuo metu trūksta Trakų rajono policijos komisariatui? Trakų rajono policijos komisariatas dirba pakankamai greitai ir pajėgumų užtenka tam, kad būtų užtikrintas piliečių saugumas ir sklandus policijos darbas. Kaip esu minėjęs kalbėdamas apie Reagavimo padalinio komplektavimą, pareigūnų judėjimas iš vieno komisariato į kitą, išėjimas į pensiją, tai tie procesai visada vyko ir vyks. Mes visada stengiamės pasikviesti jaunų pareigūnų. Cheap Fjallraven Kanken Outlet Personalo trūkumo problema yra laikina. Stengiamės spręsti šią problemą taip, kad mūsų policijos darbo kokybė nenukentėtų. Kai trūko darbuotojų, pasitelkėme pagalbą iš Vilniaus – tam laikotarpiui buvo komandiruoti žmonės. Per tą laiką mes surandame žmonių nuolatiniam darbui, o komandiruoti pareigūnai grįžta atgal. Stengiamės visas iškylančias problemas spręsti iš karto ir greitai.

  O kokie šiuo metu Trakų rajono policijos komisariato ryšiai su vietos bendruomenėmis, seniūnijomis, organizacijomis? Policijos komisariate dirba bendruomenės pareigūnai. Šiuo metu jų yra du. Jau spėjau susipažinti su rajono bendruomene ir įvertinti situaciją – manau, kad dar labiau stiprinsime pajėgas. asics gel nimbus hombre Darbas su vietos bendruomene yra labai reikšmingas, tačiau kartu ir reikalaujantis daug žmogiškųjų išteklių ir pareigūnų pastangų. Canotte nba a poco prezzo Dar reikia turėti omeny, kad ir Trakų rajonas atstumo prasme yra ne iš mažiausiųjų. Apibendrinus situaciją galiu teigti, kad darbas su bendruomene vyksta pakankamai sklandžiai ir suplanuotai. air max 90 pas cher Kiekvieną savaitę seniūnijose vyksta įvairūs renginiai, susitikimai, bendravimas su vietos gyventojais. New Balance 999 męskie Pavyzdžiui, gegužę vyko policijos pareigūnų susitikimas su bendruomene Senųjų Trakų seniūnijoje, Rūdiškėse pareigūnai organizavo susitikimą ir pasakojo apie saugios kaimynystės grupių naudą ir plėtrą. Rykantų kaime taip pat buvo surengta bendruomenės ir policijos šventė. Maglie Houston Rockets Policijos pareigūnai dalyvavo Rūdiškių kultūros centre surengtoje šventėje Vaikų gynimo dienai paminėti, vyko ir daugiau renginių. Norėčiau pabrėžti, kad kiekvienam renginiui, susitikimui reikia pasiruošti, juose aktyviai dalyvauti, vėliau padaryti tam tikras išvadas, pateikti pasiūlymus.

  Žiniasklaidos priemonėse yra kalbama apie saugų eismą keliuose. Kas šiuo metu daroma mūsų rajone? Esame organizavę prevencines priemones, nukreiptas į pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą kelyje ir į greičio mėgėjus. Tos priemonės yra vykdomos nuolat, tik keičiasi teritorija, pajėgų išdėstymas. Vasaros sezono metu auga neblaivių vairuotojų skaičius. Tai – amžina problema. Stengiamės kontroliuoti tas vietas, kur prasidėjus sezonui jaunimas susirenka pasilinksminti – prie ežero ir kt. New York Knicks Norėčiau išskirti Lentvarį – per porą mano darbo savaičių Trakų r. gel lyte 3 La chaussure de running Asics policijos komisariate esame pradėję du ikiteisminius tyrimus, kai du vairuotojai pripūtė virš 1,5 prom.


  Komentarai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *