Vaikų futbolo akademija

Parašyta: 2018-01-12 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Sportas, Trakai |

Žinomiausi Trakų rajono futbolininkai – broliai dvyniai Artūras ir Igoris Steško – kartu su garsiausiu Vievio futbolininku Vytautu Apanavičiumi įkūrė vaikų futbolo akademiją.

Akademijos įkūrėjai – (iš kairės) Artūras Steško, Igoris Steško, Vytautas Apanavičius

Futbolininkai, kurie daug metų atstovavo Lietuvos rinktinei, nusprendė pasiaukoti ir atiduoti visas jėgas vystant futbolą Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybėse. Akademijos vadovai, dalydamiesi mintimis apie savo akademijos viziją ir strategiją, pasakoja: „Šiuo metu akademijoje treniruojasi 130 vaikų iš Trakų ir Lentvario. Planuojame, kad po metų jų bus apie 200. Kadangi vaikų futbolo akademija – tai bendras projektas kartu su Elektrėnų savivaldybe, todėl tikimės, kad iš viso mūsų įstaigą lankys per 500 jaunuolių. Šiuo metu Elektrėnuose ir Vievyje treniruojasi per 100 vaikų. Mūsų planas – suburti ir aukštesnio lygio futbolo komandą, kurioje žaistų tik mūsų rajono futbolininkai. Vaikai – mūsų ateitis, todėl turime į juos investuoti. Padedant Trakų r. ir Elektrėnų savivaldybėms norime įtraukti vaikus į mūsų akademijos veiklą, tokiu būdu skatinant jaunimo užimtumą. Tikimės, kad mūsų sumanymą palaikys ir vietos valdžia bei padės išspręsti tam tikras su infrastruktūra susijusias problemas.“

Strategija

Vaikų futbolo akademija taptų traukos centru vaikams ir jaunuoliams iš Traku rajono ir Elektrėnų savivaldybių. Įstaigos vadovai siekia įgyvendinti šiuos pagrindinius tikslus: sudaryti mažiesiems / pradedantiems vaikams puikias treniruočių sąlygas; organizuoti kuo daugiau futbolo turnyrų mūsų regione; suteikti vaikams galimybę išvykti į analogiškus turnyrus užsienyje; taip pat būtų planuojamos ir vasaros stovyklos.
Akademijos treneriais jau tapo V. Zagurskas Trakuose, D. Kareiva Lentvaryje, M. Leonavičius ir E. Vencius Vievyje, Triponovas Elektrėnuose.
Vienas iš futbolo akademijos strategijos aspektų – sukurti savo futbolo komandas, atstovaujančias Lietuvos futbolui įvairiuose rengiamose pirmenybėse. Tai būtų puiki akademijos žaidėjų integracija į suaugusiųjų futbolą. Šiuo metu Trakai turi suaugusiųjų komandą VJFK „Trakai“, kuri priklauso įkurtai futbolo akademijai. Taip pat prie akademijos prisijungė mini futbolo komanda FC „Vievio žiedas“.
Taigi, mūsų vaikai turės, kur žaisti! Visi norintys sportuoti vaikai laukiami vaikų futbolo akademijoje!

Artūras ir Igoris STEŠKO, Vytas APANAVIČIUS,
akademijos įkūrėjai n


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *