61-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ irklavimo regata subūrė sportininkus ir aistruolius

Parašyta: 2023-06-29 | Kategorija: Jaunimas, Lietuva, Naujienos, Pasaulis, Renginiai, Sportas, Trakai |

 „Gintarinių irklų“ regatos moterų dviviečių apdovanojimų akimirka. Pirmas iš kairės – Savivaldybės tarybos narys Šarūnas Ūsas, ketvirta ir penkta iš kairės –pirmos vietos laimėtojos Martyna Kazlauskaitė ir Kamilė Kralikaitė, pirma iš dešinės – Savivaldybės tarybos narė Inesa Židonytė, antras iš dešinės – Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius. Alfredo Pliadžio nuotr.

Praėjusį savaitgalį vienas didžiausių šalies sporto renginių – 61-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ irklavimo regata į Trakus sukvietė apie 500 dalyvių iš 13 šalių. Varžybomis gėrėjosi nemažai regatos gerbėjų ir irklavimo sporto draugų.

Paskutinę regatos dieną, sekmadienį, birželio 25-ąją Galvės ežero žydruosiuose irklavimo trasos takeliuose sportininkai kovojo dėl Trakų rajono savivaldybės prizų.

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius kartu su savivaldybės tarybos nariais Inesa Židonyte ir Šarūnu Ūsu apdovanojo nugalėtojus.

Savivaldybės regatoje dalyvavo trijų amžiaus grupių irkluotojai. Ypatingi sveikinimai buvo skirti  trečiosios dienos nugalėtojams: dvivietės komandai broliams Domantui ir Dovydui Stankūnams,  moterų dvivietės įgulai Kamilei Kralikaitei ir Martynai Kazlauskaitei, vienvietininkui Povilui  Stankūnui..

Beje, dabar JAV studijuojanti K. Kralikaitė yra trakiečio trenerio Vladislavo Sokolinskio, išugdžiusio daug šalies irklavimo elito atstovų, auklėtinė.

Geriausi šalies irkluotojai, startavę „Gintariniuose irkluose“, atsikvepia tik trumpam. Sportininkai Trakuose toliau intensyviai irkluoja, ruošdamiesi labai atsakingiems pasaulio irklavimo varžybų  startams.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite