Ateities kartoms – Trakų liberalų darbas

Parašyta: 2022-04-29 | Kategorija: Gamta, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (kairėje) ir administracijos direktorė Jolanta Abucevičienė bei Lentvario girininkijos girininkas Stasys Miliauskas

Balandžio 23 d. visuose 26-uose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose buvo įveistas rekordinis plotas naujų miškų – net 748 ha! Juose buvo pasodinta per 2 mln. įvairių rūšių medelių: beržų, juodalksnių, eglių, pušų ir ąžuolų.

Prie miškasodžio akcijos prisijungė ir Trakų rajono liberalai. Šie metai mūsų komandai buvo jau ketvirti, kuomet drauge sodinome medžius. „2018 m. sodinti ąžuoliukai jau yra gerokai ūgtelėję, reiktų jums juos aplankyti“, – teigė Lentvario girininkijos girininkas Stasys Miliauskas.

Nors oras nelepino, bet akcijoje dalyvavę nariai buvo nusiteikę pozityviai ir darbingai. Su komanda juokavome, kad mums nėra blogų orų, svarbu gera nuotaika, nusiteikimas, apranga ir tinkama komanda. Dėkojame Lentvario girininkijos girininkui Stasiui Miliauskui ir jo kolegoms miškininkams Vytui Grybauskui ir Sigitui Radzevičiui, kurie „naujokams“ paaiškino, o kitiems priminė, kaip sodinti medžius.

Prie miškasodžio akcijos prisijungė ir Trakų rajono liberalai

Norint tinkamai pasodinti medelį, reikalingas kruopštumas ir tam tikros žinios. Per lietingą pusdienį buvo pasodinta 2 300 vnt. spygliuočių: pušaičių ir eglaičių, užsodintas 0.5 ha plotas. Tikimės, kad sodinukai prigis ir po daugelio metų džiugins ateities kartas.

Miškasodis tampa ne tik miškininkų darbu, o bendra iniciatyva, kurioje į pagalbą miškininkams buriasi gausybė gamtos mylėtojų.

LR liberalų sąjūdžio Trakų r. skyriaus inf.

Užs. Nr. 299


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite