Daktare, man skauda (2)

Parašyta: 2018-08-17 | Kategorija: Naujienos, Socialdemokratų partija, Sveikata |

Praeitame laikraščio „Trakų žemė“ numeryje informavome skaitytojus apie DELFI paskelbtą ,,juodąjį“ rajoninių ligoninių sąrašą, virš kurių, tikėtina, jau pakibęs Damoklo kardas. Kitaip tariant, šioms ligoninėms, tarp pastarųjų atsidūrė ir Trakų ligoninė. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/iki-siol-neskelbtas-juodasis-ligoniniu-sarasas-kodel-i-tas-istaigas-geriau-nepatekti.d?id=78704645
Kaip matyti iš pateikiamos analizės, kurią atliko Valstybinė sveikatos įstaigų akreditavimo priežiūros tarnyba, nebuvo tinkamai užtikrinamas paslaugų teikimas visą parą. Kaip sako pats sveikatos apsaugos ministras A. Veryga, ,,tokie atvejai kelia grėsmę pacientų saugumui ir gyvybei“. Tikėtina, kad atsidūrusiai šiame sąraše Trakų ligoninei gresia išnykimo klausimas.
Dėl besiklostančios situacijos Trakų socialdemokratai yra labai rimtai susirūpinę ir sunerimę. Mums skauda – juk netekti darbo gali beveik 300 šimtai šios ligoninės darbuotojų! O paslaugos 35 tūkst. rajono gyventojų persikels geriausiu atveju į Elektrėnų ar Vilniaus ligonines. Ką jau bekalbėti apie šimtus tūkstančių atvykstančių turistų ar poilsiautojų, kuriems taip pat būna reikalinga skubi ir kvalifikuota pagalba. Mūsų žiniomis, Trakų ligoninėje, vykdant optimizaciją, sumažintas slaugytojų padėjėjų skaičių, panaikinti jų naktiniai budėjimai, savaitgaliais ir švenčių dienomis viena slaugytojos padėjėja dirba tuo pat darbo metu keliuose skyriuose. Nustatyti darbuotojų atlyginimai nediferencijuoti pagal skirtingų ligoninės padalinių atliekamų funkcijų sudėtingumą, atsakomybę, kvalifikaciją.Todėl LSDP Trakų skyriaus savivaldybės tarybos nariai ir toliau analizuos situaciją ir teiks pasiūlymus dėl efektyvesnės Trakų ligoninės veiklos.

LSDP Trakų skyriaus inf.
Užs. Nr. 518


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite