Elektrėnų gyventojas, pateikęs apeliacinį skundą Vilniaus apygardos teismui, nieko nepešė

Parašyta: 2017-04-13 | Kategorija: Naujienos, Teismas |

2016 m. balandžio 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) nutarimu, Elektrėnų gyventojas (gim. 1965 m.) buvo pripažintas kaltu ir jam buvo paskirta 86 eurų bauda pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – LR ATPK) 134 str. 1 d., 1241 str. 2 d.  Vyras buvo nubaustas už tai, kad 2016 m. balandžio 7 d., 9.55 val., Elektrėnuose, Sodų g., vairavo automobilį neprisegęs saugos diržų ir, kad sustabdžius pareigūnams, neįjungė avarinės šviesos signalizacijos.

Nesutikdamas su Elektrėnų PK priimtu nutarimu vyras skundą pateikė Trakų rajono apylinkės teismui (toliau – Teismas), kuris įvertinęs byloje esančią medžiagą nusprendė, kad Elektrėnų PK tinkamai ištyrė bylos aplinkybes ir teisingai įvertino pažeidimus. 2016 m. gruodžio 30 d. Teismas  pripažino vyrą kaltu padarius administracinius teisės pažeidimus, numatytus  LR ATPK 134 str. 1 d. ir 1241 str. 2 d. ir skyrė Elektrėnų gyventojui galutinę nuobaudą – 56 eurų baudą.

Likęs nepatenkintas priimtu Teismo sprendimu, vyras apeliaciniu skundu kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą prašydamas, kad būtų panaikinti Trakų rajono apylinkės teismo 2016 m. gruodžio 30 d. nutartis administracinėje byloje ir Elektrėnų PK 2016 m. balandžio 12 d. nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje, ir byla būtų grąžinta naujam nagrinėjimui.

Vilniaus apygardos teismas, išanalizavęs apeliacinį skundą ir įvertinęs byloje esančius duomenis, pažymėjo, kad pirmos instancijos teismas, pagrįstai skyrė pažeidėjui nuobaudą ir, kad <<…negali būti pripažinta neteisėta ir juolab naikinama Trakų rajono apylinkės teismo nutartis vien dėl to, kad teismas priėmė sprendimą, kuris netenkina apelianto ir nepateisina jo lūkesčių, arba todėl, kad Teismas netenkino nepagrįstų ir nemotyvuotų apelianto prašymų>>.

Vilniaus apygardos teismas apeliacinio skundo netenkino ir pažymėjo, kad skundžiama nutartis yra teisėta ir pagrįsta, ir naikinti ją apeliaciniame skunde nurodytais motyvais nėra pagrindo.

Vilniaus apygardos teismo nutartis galutinė ir neskundžiama.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK  informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite