Išaiškinti vagystes iš prekybos centrų – paprasta

Parašyta: 2016-01-12 | Kategorija: Naujienos, Teismas, Trakai |

Trakų teismas

Trakų rajono apylinkės teismas 2015 m. lapkričio 24 d. nutarimu pilietei D.V., gim. 1994, už smulkų svetimo turto grobimą 2015 m. gegužės mėnesį iš prekybos centro „Maxima“, esančio Geležinkelio g. 11A, Lentvaryje, skyrė 20 parų administracinį areštą. Nagrinėjant šią administracinę bylą nustatyta, kad pilietei D.V. pagal ATPK 50 str. (Smulkus svetimo turto grobimas) buvo surašyti net 152 administracinių teisės pažeidimų protokolai. Pilietė D.V. vagystes vykdė iš prekybos centrų – „Maxima“, „Norfa“ ir kitų, grobdama įvairius maisto produktus: šokoladinius batonėlius, kavą, saldainius. Dažnai vagystės buvo užfiksuotos prekybos centrų vaizdo stebėjimo kameromis, vaizdo medžiaga perduota policijos pareigūnams, kurie ir išaiškindavo administracinį pažeidimą padariusį asmenį, tai yra kad būtent D.V. pagrobė svetimą turtą.

Trakų rajono apylinkės teismas 2015 metais išnagrinėjo keturias D. V., gim. 1994 m., administracinių teisės pažeidimų bylas, kuriose pilietė D. V. buvo pripažinta kalta pagal ATPK 50 str. Administracinė atsakomybė už svetimo turto grobimą atsiranda tuomet, jeigu pagrobtojo turto vertė neviršija 3 minimalių gyvenimo lygių (MGL) dydžio sumos, šiuo metu tai yra 112,98 Eur. Jei pagrobto turto vertė viršija 3 MGL, tuomet asmuo traukiamas baudžiamojon atsakomybėn. Griežčiausia įstatymo numatyta nuobauda pagal ATPK 50 str. – 30 parų administracinis areštas.

Trakų rajono apylinkės teismo visi nutarimai, priimti pilietės D.V. atžvilgiu, yra įsiteisėję ir išsiųsti į Trakų rajono policijos komisariatą vykdyti.

Audronė BALSIUKIENĖ,
Trakų rajono apylinkės teismo
teisėjo padėjėja, atstovė spaudai


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite