Istorinių parkų pažinimo centre paminėta Pasaulinė turizmo diena

Parašyta: 2023-10-01 | Kategorija: Kelionės, Naujienos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai, Užutrakis |

Pasaulinei turizmo dienai skirto renginio dalyviai. Priekyje antras iš kairės – Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius. Agatos Beliak nuotr.

Rugsėjo 27 d. Istorinių parkų pažinimo centre Užutrakyje vyko Pasaulinei turizmo dienai skirtas renginys.

Buvo apžvelgtos 2023 m. turizmo tendencijos Trakų rajone, papasakota apie naujoves Užutrakio dvaro sodyboje, jos atkūrimą, o gidų, turistinių žygių, ekskursijų vadovų laukė lektorės Birutės Aleksandravičienės vedami mokymai saugos ir sveikatos klausimais. Žiniomis ir patirtimi dalijosi Trakų turizmo informacijos centro direktorė Laima Balčytienė, Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijos direktorius Gintaras Abaravičius.

Susirinkusiuosius pasveikino Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius, įteikęs ir apdovanojimus šių metų sezono svetingiausioms turizmo įstaigoms – vilai „Viesai“, kompleksui „Apvalaus stalo klubas“ ir „Domingo“ vilai. Meras akcentavo bendradarbiavimo, bendrystės svarbą, kuriant turistams, visiems į rajoną atvykstantiems svečiams patrauklią erdvę. Už svarų indėlį organizuojant renginį padėkota Trakų krašto vietos veiklos grupei, Trakų istorinio nacionalinio parko direkcijai ir Trakų turizmo informacijos centrui.

O kad būtų išties pajausta Pasaulinės turizmo dienos dvasia, renginio dalyviai ir kiti užsiregistravusieji išvyko trimis skirtingais turizmo objektų lankymo maršrutais. Vieni apsilankė Aukštadvario seniūnijoje, kiti – Rūdiškių ir Grendavės seniūnijose, abejingų nepaliko ir Trakų turizmo informacijos centro suorganizuota ekskursija pėsčiomis „Trakai – pastatų istorijos“.

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Taip pat skaitykite